Nástenný panel Orac W111 Bar je fantastickým novým prírastkom s opakujúcim sa lineárnym a štvorcovým dizajnom, ktorý môže fungovať v moderných aj tradičných miestnostiach a priestoroch. Použitím tohto lamelového panelu na steny sa vaše steny okamžite premenia na dizajnovo ladenú miestnosť s dizajnovým dojmom. Obkladový panel je navrhnutý tak, aby perfektne pasoval s W119 Bar Mix a W116 XL a uľahčuje vytvorenie lineárneho designu steny.

Vertikálne? Pokiaľ 2 metre dlhý panel rozrežete na dve časti a nainštalujete ho nad soklové lišty, vytvorí sa báječný efekt obloženia. Orežte ho hore a dole lištou CX190 pre LED diódy a rozsvieťte detaily lamiel pre dokonalý povrch. Horizontálne? Každý panel so šírkou 250 mm môže skutočne vylepšiť steny akejkoľvek miestnosti.

Nainštalujte tento panel pod nástennú lištu a začleňte LED osvetlenie do svojej nástennej lišty. Lišta C324 je ideálna na použitie a má malé skosenie, do ktorého sa zmestí LED pásik. Panel, sokel a lištu natrite do tmavého odtieňa s oblasťou nad svetlou farbou. To poskytne ilúziu väčšej výšky v miestnosti. Plocha jedného panela je 0,5 m².

Parametre

Parameter Popis
Štýl Moderný lineárny
Prevedenie Nástenné
Materiál Polyuretán
Pretierateľná Áno
Výška mm 250
Šírka mm 2000
Hrúbka mm 20
Farba Biela
Typ Obklad
Hustota kg/m³ 215
Vodeodolnosť Áno
Tvrdosť > 30 shore D
Použitie Exterier, Interier
Plocha 1 panela m² 0,5 m2
Povrchová úprava Základný náter
Trieda požiarnej ochrany E. Možno dodať v triede B-s2
Absorbcia vody < 0,1 % po 24 hodinách

Priložené súbory

Purotouch.pdf (411 kB)
Stiahnite si materiálový list

Obklady_linearni.pdf (7,52 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Nástenný 3D obklad Orac W111 Bar

Katalógové číslo:
W111+
Hmotnosť:
1.84 kg
Objem:
10 l
Výrobca:
ORAC
Cena s DPH:
70,90 €
Dostupnosť:
14 dní
ks

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

 

Orac Decor je luxusná značka interiérových dekorácií, ktorá do všetkých svojich produktov prináša inovácie, kreativitu, eleganciu a špičkovú kvalitu. ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobreží Belgicka, je výrobca vysoko kvalitných ozdobných ornamentov od roku 1970 a rýchlo rozvinula do najinovatívnejšieho výrobcu ozdobných ornamentov na svete. Stropné a podlahové lišty, obklady Orac Decor sa vyrábajú z vysoko kvalitných polymérov Purotouch - vysoko kvalitný polyuretán vysokej hustoty, Duropolymér - extrudovaný nárazuvzdorný polymér a kombinujú odolnosť, spracovateľnosť a kvalitu syntetických materiálov.

Orac Decor dôsledne znižuje ekologickú stopu av roku 2021 sa stal CO2 neutrálny. 70% obalov výrobkov tvorí recyklovaný materiál. Vo výrobkoch Orac sa používa 12% recyklovaných alebo biologických surovín. Všetky profily a lepidlá Orac sú VOC A+ certifikované a teda 100% bez toxínov. Sú tiež v súlade s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorácie Orac neobsahujú azbest, kyanid a formaldehyd.

Nástenný obklad Orac je vyrobený z vysoko kvalitného polyuretánu Orac Purotouch, ktorý je vhodný pre inštaláciu v interiéri, vlhkých miestnostiach aj v exteriéri. Prednosťou polyuretánu sú presné detaily, tvarová a rozmerová stálosť, vysoká odolnosť voči vlhkosti, akusticky neutrálny, brúsiteľný povrch a malá hmotnosť. Ďalej odolnosť proti rozštiepeniu, časom sa nezmení. Materiál s prvým základným náterom bielou farbou na zvýšenie adhézie budúcej farby. Odporúčame si na konečný náter vybrať akúkoľvek vodou riediteľnú farbu a stropnú lištu podľa vášho vkusu natrieť. UV stabilná bude lišta po prevedení konečného náteru.

 

Kalkulátor spotreby lepidiel Orac

 

 

Obklad sa lepí k stene alebo stropu lepidlom Orac DecoFix Power, v spoji na krátkej strane lepidlom Orac DecoFix Ultra FX400. Povrch musí byť čistý, suchý a bez prachu. Odstráňte všetky farby a tapety zo stien. Na vnútorné použitie a porézne povrchy (nie pre vlhké priestory alebo exteriér). Pre vlhké priestory a exteriér použite lepidlo Orac DecoFix Power. Na škáry, praskliny a dokončenie použite tmel FL300 Deco Filler.

Spotreba lepididiel Orac:

  • FDP500 LEN NA LIŠTY - 310 ml | 7 > 8 metrov lišty
  • FDP700 Power EXTERIÉR A VLHKO - 290 ml | 7 > 8 metrov lišty
  • FX400 Ultra INTERIÉR AJ EXTERIÉR - 270 ml | min. 80 metrov lišty
  • FL300 Deco Filler INTERIÉR - 310 ml = 7 metrov lišty

Podobný tovarVideá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky