3D nástenné panely Mardom Decor WP002 Lumio vytvára efekt optického lomu svetla, ktorý krásne zvýrazňuje hĺbku takto dekorovaného povrchu. Obkladové panely Mardom vďaka svojej priestorovej podobe dodávajú priestoru trojrozmerný priestor, ktorý interiér nielen opticky obohacuje, ale aj zlepšuje akustiku, znižuje nežiaducu ozvenu.

Stenové panely Mardom Decor 3D sú inovatívnym riešením, ktoré umožňuje rýchlu a efektívnu premenu interiéru. Môžu byť použité rôznymi spôsobmi na vytvorenie jedinečných aranžmánov. Nástenné panely sú skvelé ako dekorácia na stenu. Možno ich použiť ako pozadie na televíznu stenu, nalepiť na kuchynský ostrovček alebo dokonca na nábytok, čím dodajú miestnosti nový svieži vzhľad, alebo ako odolné nástenné panely do kuchyne a kúpeľne.

Stenové obklady Mardom sú vyrobené z duropolyméru PolyForce, ktorý je známy svojou celkovou odolnosťou voči vode a UV žiareniu. Materiál sa nedeformuje ani nemení farbu. Povrch je pokrytý špeciálnym základným náterom ScratchShield, ktorý uľahčuje rozter farby a zvyšuje priľnavosť pigmentu. K obkladovým panelom Mardom je dostupné pravé a ľavé ukončenie. Plocha jedného panela je 0,66 m².

Parametre

Parameter Popis
Štýl Moderný lineárny
Prevedenie Nástenné
Materiál Duropolymer
Pretierateľná Áno
Výška mm 2700
Šírka mm 247
Hrúbka mm 11,5
Farba Biela
Typ Obklad
Hustota kg/m³ 450
Vodeodolnosť Áno
Tvrdosť 40 shore D
Použitie Interiér
Plocha 1 panela m² 0,66 m²
Povrchová úprava Základný náter
Tolerancia +/- 0,5%

Nástenný obkladový 3D panel Mardom WP002 Lumio

Katalógové číslo:
WP002
Hmotnosť:
1.84 kg
Výrobca:
Mardom
Dostupnosť: 14 dní
Naša cena s DPH
55,00 €

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm
Foto Katalóg. číslo / Názov Dostupnosť Množstvo Cena s DPH Kúpiť kusov
Ľavé ukončenie nástenného panelu Mardom WP002L Lumio
Ľavé ukončenie nástenného panelu Mardom WP002L Lumio
WP002L
Ľavé ukončenie
14 dní 0 ks 8,50 €
Pravé ukončenie nástenného panelu Mardom WP002R Lumio
Pravé ukončenie nástenného panelu Mardom WP002R Lumio
WP002R
Pravé ukončenie
14 dní 0 ks 8,50 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Mardom Decor je jednou z popredných značiek v oblasti dekoratívneho zdobenia. Produkty, vyrobené z najkvalitnejších vodeodolných materiálov, ponúkajú dokonalý vzhľad po mnoho rokov. Široká ponuka designov, vytvorená v spolupráci s renomovanými priemyselnými návrhármi, spĺňa všetky interiérové štýly - od minimalizmu a jednoduchých foriem až po bohaté, klasické dekorácie. Produkty Mardom Decor sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené a boli ocenené v mnohých prestížnych priemyselných súťažiach.

 

PolyForce je extrudovaný polymér s veľmi vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a vysokou hustotou materiálu 450 kg/m³, obsahuje špeciálne zušľachťovače, ktoré zvyšujú hustotu a odolnosť lamiel. Jedná sa o plne vodeodolný materiál - vďaka tomu je možné nástenné lamely inštalovať do kúpeľní, kuchýň, kozmetických salónov, reštaurácií a všetkých miestností vystavených vlhkosti, priamemu kontaktu s vodou a častému čisteniu. Problém nástenných líšt vyrobených z iných materiálov (napr. MDF) je v tom, že lamely sa vplyvom vlhkosti delaminujú. Potom sa vrchná vrstva nevzhľadne odlepuje od jadra. Nástenné lamely z PolyForce nebobtnú ani sa nedeformujú a zachovávajú si svoj krásny vzhľad po mnoho rokov. Náhodné rozliatie alebo čistenie podlahy mopom neovplyvní estetiku lamely. Materiál je plne recyklovateľný. Výroba je založená na uzavretom cykle. Neobsahuje freóny, azbest ani kyanidy. Faktor poškodzovania ozónovej vrstvy: 0.

 

ScratchShield je technológia, ktorá extrémne vytvára nástenné obklady a spočíva v maximálnom spevnení povrchu a jeho ochrane pred poškodením. Vďaka použitiu špeciálnych polymérových tužidiel a zvýšenej rázovej húževnatosti, vzrástla tvrdosť obkladu o 40%. Nástenné Obklady Mardom s technológiou ScratchShield sú najtvrdšími polymérovými obkladmi na trhu.

 


 

FAQ

 

 

Akú farbu majú nástenné panely Mardom?

Obkladové panely Mardom Decor sú dostupné v matnom prevedení a sú opatrené špeciálnym základným bielym náterom, ktorý dokonale pripraví povrch na lakovanie v akejkoľvek farbe. Sú navrhnuté tak, aby boli natreté, čo vám umožní plne prispôsobiť vzhľad nástennej dekorácie vašim potrebám a preferenciám a zaistiť estetický vzhľad steny. Obklady je možné natierať ľubovoľnými farbami na vodnej báze, bez rozpúšťadiel. Vďaka tomu ľahko zladíte farbu obkladov s podlahou a designom interiéru.

Sú nástenné obklady Mardom vodeodolné?

Použitie stenových panelov v kúpeľni je nielen nevšedný pohľad na aranžmán, ale aj príležitosť vniesť do interiéru jedinečný charakter a osobitý štýl. Pamätajte, že sa neodporúča inštalovať obklady priamo do sprchy. Stenový panel však možno bezpečne inštalovať v blízkosti vane, sprchovacieho kúta alebo umývadla. Nástenné obklady Mardom sú vodeodolné, takže ich možno inštalovať do kúpeľní, kuchýň a miestností s vysokou vlhkosťou. V prípade zatopenia, priamy kontakt s vodou neovplyvní. Obklady nereagujú s vodou, nenapučia, nedelaminujú sa a nemenia tvar ani vzhľad.

Sú nástenné obklady Mardom UV odolné?

Mardom obkladové panely sú odolné voči UV žiareniu. To znamená, že skvele fungujú v miestnostiach s intenzívnym slnečným žiarením a ich farba vplyvom slnečného žiarenia nebledne, nežltne, zostávajú živé a nezakalené.

Aké lepidlo použiť na montáž nástenných líšt Mardom?

  • MARDOM FIX PRO - montážne lepidlo, slúžiace na lepenie všetkých typov soklových líšt na stenu a strop. Je možné ho tiež použiť na lepenie spojov medzi lištami PolyForce.
  • MARDOM MAX - montážne, hybridné, polymérové lepidlo s maximálnou pevnosťou spoja a okamžitou rýchlosťou uchopenia - už po 8 sekundách. Určené na použitie na problematické povrchy. Používa sa na lepenie všetkých typov líšt na stenu a strop.

Ako pripraviť povrch pred inštaláciou nástenných obkladov?

Povrch by mal byť suchý, zbavený prachu a odmastený. V prípade rozpadajúcich sa stien je potrebné ich najprv napenetrovať.

Je možné obklady nalepiť na sklo, kov alebo iný neštandardný povrch?

Áno. V takejto situácii sa oplatí použiť lepidlo s veľmi vysokou pevnosťou spoja Mardom MAX.

Ako opraviť drobné poškodenie povrchu nástenného obkladu?

Drobné poškodenia na povrchu soklovej lišty je možné opraviť tmelom Flex Filler. Hmota je veľmi plastická a po zaschnutí sa ľahko brúsi. Vďaka tomu môžete vyplniť všetky dutiny a zarovnať hmotovú vrstvu s povrchom soklovej lišty.

Ako čistiť a ošetrovať nástenné obkladové panely?

Základným pravidlom, ktoré sa oplatí pri udržiavaní stenových panelov Mardom Decor v perfektnom stave, je pravidelné vysávanie a šetrné umývanie. Vďaka hladkému povrchu sú panely prirodzene odolné voči prachu a iným nečistotám, čo uľahčuje ich čistenie. Pri paneloch inštalovaných zvisle sa prachové častice prakticky neusadzujú na materiáli, čo robí ich čistenie ešte menej problematické a možno ho vykonávať menej často. Vodorovne inštalované panely, rovnako ako nábytok, však môžu z času na čas vyžadovať oprášenie. Najlepšou metódou je použiť zmeták alebo vysávač s mäkkou štetinovou špičkou.

Mokré čistenie panelov je nielen možné, ale aj odporúčané v prípade odolnejších nečistôt, ako sú mastné škvrny alebo stopy kávy alebo čaju. Panely môžete tiež umyť vodou a jemným čistiacim prostriedkom, napríklad pridaním zriedeného prostriedku na umývanie riadu. Je však potrebné pamätať na opatrnosť: silné čistiace prostriedky alebo rozpúšťadlá, môžu nenávratne poškodiť povrch panelov. Vždy voľte metódy domáceho čistenia šetrné k povrchu panelov.

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky