Ochranný roh Procorner 775/SF Nerez leštená AISI 304 je profil so silou steny 1 mm, používaný predovšetkým pre ochranu vonkajších rohov obkladov, muriva a ako dekoratívne ukončenie už existujúcich povrchov. Pripevnenie sa vykonáva za použitia vhodných lepidiel. Odporúča sa použitie v prostredí s intenzívnym priechody (verejné kancelárie, obchodné priestory, školy, nemocnice, apod.) A kdekoľvek hrozí nebezpečenstvo poškodenia rohu obkladu pri prejazde vozíka, lôžok a pod.

Parametre

Parameter Popis
Typ Vonkajšie
Délka mm 2700
Hrúbka mm 1
Povrch Leštený
Pripevneníe Lepenie
Dekor Nerez
Materiál Nerez
Vhodné Obklady
Umiestnenie Exterier, Interier

Ochranný roh Procorner 775/SF Nerez leštená AISI 304

Výrobca:
Profilpas
Cena s DPH:
od 57,20 €
Dostupnosť:
21 dní
Foto Katalóg. číslo / Názov Dostupnosť Množstvo Cena s DPH Kúpiť kusov
Ochranný roh 775/SF/30 Nerez leštená 30x30 77108
30 x 30 x 2700
21 dní 0 ks 57,20 €
Ochranný roh 775/SF/50 Nerez leštená 50x50 77128
50 x 50 x 2700
21 dní 0 ks 87,10 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Nerez oceľ AISI 430 - DIN 1.4016 nie je odolná proti všetkým chemickým látkam, preto je nutné zamedziť, aby prišla do styku s agresívnymi prípravkami ako je kyselina soľná (HCl) a kyselina fosforečná (H3PO4).

Plochy z nerez ocele môžu byť leštené pomocou príslušných bežne predávaných prípravkov. Nerez oceľ sa ľahko čistí a je veľmi hygienická; hladký a neporóznych povrch činí usadenie a prežitie baktérií alebo iných mikroorganizmov veľmi nepravdepodobným. Pre zachovanie dokonalej čistoty oceľových plôch stačí niekoľko jednoduchých pravidiel: stačí ich umyť teplou vodou a saponátom, dokonale opláchnuť a osušiť mäkkou handrou. V prípade plôch vystavených atmosférickým a agresívnym vplyvom sa odporúča pravidelné čistenie nerez ocele, aby povrch zostal nedotknutý a nedošlo k hrdzaveniu. Povrch z brúsenej nerez ocele vždy čistite po smere brúsenia, nie naprieč. V prípade odreniny použite príslušný čistiaci - leštiaci prípravok pre nerez oceľ a mäkký handru.

V žiadnom prípade pri čistení nepoužívajte:

  • čistiace prípravky s obsahom kyseliny chlorovodíkovej (čiže soľnej), s obsahom kyseliny fluorovodíkovej alebo s bielidlami; zamedzte priamemu styku čistiacich prípravkov obsahujúcich chloridy s povrchom, s výnimkou prípadov, keď sú aplikované na krátku dobu a potom dokonale opláchnuté.
  • abrazívne čistiace prípravky v prášku môžu poškodiť povrchovú úpravu profilu.

Nenechávajte dlhodobo v styku s profilmi z nerez ocele predmety alebo náradie z obyčajnej ocele (napr. kefy alebo oceľové vlákno bežne používané pre odstránenie zvyškov malty alebo iných materiálov); hrozí prenos železnatých častíc (kontaminácie), ktoré spôsobujú na povrchu hrdzavé škvrny. Nenechávajte dlhodobo v styku s povrchmi z nerez ocele vlhkej handry alebo huby, ktoré môžu spôsobiť vznik neestetických škvŕn od vody.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky