Univerzálny prípravok na odstraňovanie škvŕn ako napr. od coca-coly, ovocných štiav, kečupu, guľôčkových pier, marmelády, červeného vína, kávy, čokolády, žuvačiek, krému na topánky, laku na nechty, asfaltu, fixiek a pod. Je obzvlášť vhodný na odstraňovanie gumových rýh, rýh od podpätkov a tiež graffiti a vodevzdorných maliarskych farieb. Učený pre koberce a textilné podlahové krytiny, čalúnenie a textílie, elastické podlahové krytiny, vodovzdorné uzavreté parkety a korkové podlahy, laminátové podlahy, vodeodolné povrchy.

Parametre

Parameter Popis
Balenie 200 ml
pH hodnota 7,5
Čistenie Koberce

Priložené súbory

TL-CC-Elatex.pdf (117 kB)

CC_Elatex.pdf (76 kB)

Dr. Schutz Elatex odstraňovač škvŕn 200 ml

Katalógové číslo:
1320020007
Hmotnosť:
0.276 kg
Výrobca:
Dr. Schutz
Cena s DPH:
13,70 €
Dostupnosť:
6 dní
ks

Popis tovaru

Tekutiny najprv savou handrou odtupovat, voľne ležiace nečistoty vysať. CC-Elatex nastriekajte na mäkku savú handričku, ktorá nepúšťa vlákna, a škvrnu odstraňujte bodovým odsávaním od kraja do stredu škvrny. Miesto nedřít. Rozpustené nečistoty odsajte suchou časťou handričky. Miesto potom prečistite čistou vodou a povrch dobre vysušte. V prípade potreby priložiť suchú handričku na čistené miesto, mierne zaťažiť a nechať pôsobiť tak dlho, až bude vlhkosť úplne vysatá z materiálu.

U tvrdošijných škvŕn na elastických podlahovinách nastriekajte CC-Elatex priamo na znečistené miesto. Po krátkej dobe pôsobenia škvrnu odstráňte handrou alebo jemným bielym padom a následne miesto prečistite čistou vodou. Povrch opatrený polymérovú ochranou následne ošetrite vhodným prípravkom.

Upozornenie: Chúlostivé povrchy (napr. Korok, parkety, lakované podlahy, plexisklo) neznesú dlhšiu dobu pôsobenia. U čisteného povrchu je nutné najprv prípravkom CC-Elatex vyskúšať odolnosť vlákna, farieb, laku alebo materiálu na nenápadnom mieste.

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky