Vytvrdzovací uretanový olej Junckers Terrasse Olie Natur s prídavkom prírodných voskov a vysokým podielom sušiny určený na záhradné terasy a obloženie domov z exotických a poveternostným vplyvom odolných drevín. Obsahuje zložky chrániace ošetrené drevo pred napadnutím plesňami a machmi a tiež aktívny UV filter zamedzujúci poškodeniu dreva slnečným žiarením. Tento veľmi ľahko použiteľný olej dodáva drevu teplý a hlboký nádych, zvýrazňuje jeho prirodzenú kresbu a hebkosť. Hodí sa na mäkké aj tvrdé dreviny. Odoláva bežným čistiacim prostriedkom v domácnosti, ľahko sa čistí a renovuje. Medzi jeho prednosti patrí výborná zlievateľnosť a schopnosť absorbovať do všetkých vrstiev ošetrovaného dreva (nezostáva len na povrchu).

Parametre

Parameter Popis
Výdatnosť m²/l 1l = cca. 12-15 m2
Počet náterov 1 - 2
Náradie pre aplikáciu Štetec, valček, kefa
Typ Oleje na terasy
Prevedenie Bezfarebné
Použitie Exteriér
Plochy Vodorovné
Veľkosť balenia 5
Doba zaschnutia Cca. 24 hodín pre každú vrstvu
Riedenie Thinner 007

Priložené súbory

TL Decking Oil_UK.pdf (61 kB)
Product Information

Olej na terasy Junckers Terrasse Olie Natur 5l

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Obsah vosku vytvára povrch s otvorenými pórmi a chráni pred prípadným poškodením vodou. Junckers Decking Oil nevytvára nepríjemný zápach a jeho použitie je tak oveľa príjemnejšie. Ošetrený povrch získava výrazné protišmykové vlastnosti, čo je dôležité najmä vo verejných priestoroch, ale aj na záhradných terasách v blízkosti bazénov a iných vodných rezervoárov. Aplikuje sa na umyté povrchy, a to v jednej až dvoch vrstvách.

Príprava povrchu:
Pred použitím výrobku Junckers Decking Oil musí byť povrch dokonale čistý a suchý. povrch nového nábytku musí byť ošetrený pred používaním. Staršie povrch je nutné pred aplikáciou oleja umyť prípravkom Junckers Decking Cleaner.

Aplikácie:
Prípravok nepoužívajte na priamom slnku, mohlo by dôjsť k zahriatiu ošetrovaného povrchu a spôsobiť tak nerovnomerné schnutie oleja. Naneste dostatočné množstvo oleja. Ponechajte olej pôsobiť maximálne 20 minút, na suché miesta olej pridávajte, z mokrých miest olej rozotierajte. Nenechajte olej zaschnúť! Môže vytvoriť škvrny na povrchu. Po cca 20 minútach pôsobenia oleja odstráňte všetky prebytky bavlnenou handrou a dokonale vyleštite. Pri nanášaní druhej vrstvy postup opakujte po zaschnutí.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE!
Materiály ako sú handry na čistenie, papierové utierky a ochranné odevy, kontaminované výrobkom môžu sa môžu po niekoľkých hodinách spontánne vznietiť. Pre zamedzenie rizika požiaru musí byť všetok kontaminovaný materiál skladovaný v kovových nádobách s tesným samozatváracím vekom.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky