Vytvrdzovací uretanový olej Junckers Terrasse Olie Teak s prídavkom prírodných voskov a vysokým podielom sušiny určený na záhradné terasy a obloženie domov z exotických a poveternostným vplyvom odolných drevín. Obsahuje zložky chrániace ošetrené drevo pred napadnutím plesňami a machmi a tiež aktívny UV filter zamedzujúci poškodeniu dreva slnečným žiarením. Tento veľmi ľahko použiteľný olej dodáva drevu teplý a hlboký nádych, zvýrazňuje jeho prirodzenú kresbu a hebkosť. Hodí sa na mäkké aj tvrdé dreviny (nevhodný na Smrekovec). Odoláva bežným čistiacim prostriedkom v domácnosti, ľahko sa čistí a renovuje. Medzi jeho prednosti patrí výborná zlievateľnosť a schopnosť absorbovať do všetkých vrstiev ošetrovaného dreva (nezostáva len na povrchu).

Parametre

Parameter Popis
Výdatnosť m²/l 1l = cca. 12-15 m2
Počet náterov 1 - 2
Náradie pre aplikáciu Štetec, valček, kefa
Typ Oleje na terasy
Prevedenie Farebné
Použitie Exteriér
Plochy Vodorovné
Veľkosť balenia 2,5
Doba zaschnutia Cca. 24 hodín pre každú vrstvu
Riedenie Thinner 007

Olej na terasy Junckers Terrasse Olie Teak 2,5l

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Obsah vosku vytvára povrch s otvorenými pórmi a chráni pred prípadným poškodením vodou. Junckers Terrasse Olie nevytvára nepríjemný zápach a jeho použitie je tak oveľa príjemnejšie. Ošetrený povrch získava výrazné protišmykové vlastnosti, čo je dôležité najmä vo verejných priestoroch, ale aj na záhradných terasách v blízkosti bazénov a iných vodných rezervoárov. Aplikuje sa na umyté povrchy, a to v jednej až dvoch vrstvách.

Príprava povrchu:
Pred použitím výrobku Junckers Decking Oil musí byť povrch dokonale čistý a suchý. povrch nového
nábytku musí byť ošetrený pred používaním. Staršie povrch je nutné pred aplikáciou oleja umyť prípravkom Junckers Decking Cleaner.

Aplikácie:
Prípravok nepoužívajte na priamom slnku, mohlo by dôjsť k zahriatiu ošetrovaného povrchu a spôsobiť tak nerovnomerné schnutie oleja. Naneste dostatočné množstvo oleja. Ponechajte olej pôsobiť maximálne 20 minút, na suché miesta olej pridávajte, z mokrých miest olej rozotierajte. Nenechajte olej zaschnúť! Môže vytvoriť škvrny na povrchu. Po cca 20 minútach pôsobenia oleja odstráňte všetky prebytky bavlnenou handrou a dokonale vyleštite. Pri nanášaní druhej vrstvy postup opakujte po zaschnutí.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE!
Materiály ako sú handry na čistenie, papierové utierky a ochranné odevy, kontaminované výrobkom môžu sa môžu po niekoľkých hodinách spontánne vznietiť. Pre zamedzenie rizika požiaru musí byť všetok kontaminovaný materiál skladovaný v kovových nádobách s tesným samozatváracím vekom.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky