Plissé žalúzie Cosimo Frankfurt na mieru sú vyrobené z kvalitných transparentných skladaných látok. Plisované žalúzie ponúka sťahovanie zo zhora - nadol alebo oboma smermi, kedy nájdete optimálnu pozíciu tienenia. Sťahovanie a rozťahovanie plissé žalúzií prebieha pomocou bočného vedenia provázkového mechanizmu, kedy povrázky sú upevnené podľa zvoleného spôsobu montáže na zasklievacie lište alebo za príplatok na ráme okna.

Najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob ovládania nájdete u plisovaných žalúzií. Pomocou madla umiestneného na hliníkovom profile s magnetickým zámkom Easy Click, a oboch koncoch žalúzie, jednoducho zatiahnete a plisé žalúzie zostane tak, ako ste ju nastavili. Základná farba profilu je biela, príplatkove je možných ďalších 13 dekorov profilov.

Plissé žalúzie zaberajú malý priestor nielen v zloženom stave. Perfektne sa hodí do priestorovo obmedzené zasklievacej lišty, takže neobmedzujú uhol otvorenia okien alebo dverí. Jednoduchá montáž a demontáž, napr. pri čistení okien. Látky pre plisované žalúzie sú vyrobené z impregnovaných a antistatických materiálov, odolné voči nečistotám, prachu, slnečnému svetlu a UV žiareniu.

Vzorkovník môžeme požičať.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Semitransparent
Výroba Na mieru
Montáž na Okno
Typ Plissé
Farba Strieborná
Odtieň 7099
Rada Frankfurt
Materiál látky 100% Trevira CS
Hrúbka tkaniny mm 0,16
Stálofarebnosť látky 5 - 7
Odraz svetla % 58
Absorpcia svetla % 40
Priepustnosť svetla % 2
Protipožiarne Áno
Min. - Max. šírka cm 30 - 130
Min. - Max. výška cm 60 - 220

Priložené súbory

Plisa-Cosimo-One.pdf (6,47 MB)
Návod na montáž

Plissé žalúzie Frankfurt 7099 na mieru

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky