Tranparentná plissé žalúzia Ranke na mieru, je vyrobená z lesklej látky s gramážou 78 g/m2 a hrúbkou samotnej látky 0,24 mm. Plisované žalúzie ponúka sťahovanie zo zhora - nadol alebo oboma smermi, kedy nájdete optimálnu pozíciu tienenia. Sťahovanie a rozťahovanie plissé žalúzií prebieha pomocou bočného vedenia provázkového mechanizmu, kedy povrázky sú upevnené podľa zvoleného spôsobu montáže na zasklievacie lište alebo za príplatok na ráme okna.

Najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob ovládania nájdete u plisovaných žalúzií. Pomocou madla umiestneného na hliníkovom profile s magnetickým zámkom Easy Click, a oboch koncoch žalúzie, jednoducho zatiahnete a plisé žalúzie zostane tak, ako ste ju nastavili. Základná farba profilu je biela, príplatkove je možných ďalších 13 dekorov profilov.

Plissé žalúzie zaberajú malý priestor nielen v zloženom stave. Perfektne sa hodí do priestorovo obmedzené zasklievacej lišty, takže neobmedzujú uhol otvorenia okien alebo dverí. Jednoduchá montáž a demontáž, napr. pri čistení okien. Látky pre plisované žalúzie sú vyrobené z impregnovaných a antistatických materiálov, odolné voči nečistotám, prachu, slnečnému svetlu a UV žiareniu.

Vzorkovník môžeme požičať.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Transparentné
Výroba Na mieru
Montáž na Okno
Typ Plissé
Farba Biela
Odtieň 3120
Rada Ranke
Materiál látky 100% PES
Hrúbka tkaniny mm 0,24
Gramáž tkaniny g/m2 78
Stálofarebnosť látky 5-7
Odraz svetla % 52
Absorpcia svetla % 3
Priepustnosť svetla % 45
Min. - Max. šírka cm 30 - 130
Min. - Max. výška cm 60 - 220

Plissé žalúzie Ranke 3120 na mieru

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky