Tranparentná plissé žalúzia Yuki na mieru, je vyrobená z látky s gramážou 85 g/m2 a hrúbkou samotnej látky 0,24 mm. Látka žalúzie je ozdobená krásnymi špirálovými kruhovými vzory v kombinácii hustého a transparentného materiálu. To znamená, že svetlo z vonkajšej strany je jemne rozbité. Vzhľadom k tomu, že látka je nepriehľadná na niektorých miestach, má veľmi miernu funkciu maskovania, pokiaľ ide o priamy pohľad. Plisované žalúzie ponúka sťahovanie zo zhora - nadol alebo oboma smermi, kedy nájdete optimálnu pozíciu tienenia. Sťahovanie a rozťahovanie plissé žalúzií prebieha pomocou bočného vedenia provázkového mechanizmu, kedy povrázky sú upevnené podľa zvoleného spôsobu montáže na zasklievacie lište alebo za príplatok na ráme okna.

Najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob ovládania nájdete u plisovaných žalúzií. Pomocou madla umiestneného na hliníkovom profile s magnetickým zámkom Easy Click, a oboch koncoch žalúzie, jednoducho zatiahnete a plisé žalúzie zostane tak, ako ste ju nastavili. Základná farba profilu je biela, príplatkove je možných ďalších 13 dekorov profilov.

Plissé žalúzie zaberajú malý priestor nielen v zloženom stave. Perfektne sa hodí do priestorovo obmedzené zasklievacej lišty, takže neobmedzujú uhol otvorenia okien alebo dverí. Jednoduchá montáž a demontáž, napr. pri čistení okien. Látky pre plisované žalúzie sú vyrobené z impregnovaných a antistatických materiálov, odolné voči nečistotám, prachu, slnečnému svetlu a UV žiareniu.

Vzorkovník môžeme požičať.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Transparentné
Výroba Na mieru
Montáž na Okno
Typ Plissé
Šírka látky cm 25 - 170
Výška cm 40 - 220
Farba Čierna
Odtieň 036
Rada Yuki
Materiál látky 100% PES
Hrúbka tkaniny mm 0,24
Gramáž tkaniny g/m2 85
Stálofarebnosť látky 5-7
Odraz svetla % 3
Absorpcia svetla % 90
Priepustnosť svetla % 7

Plissé žalúzie Yuki 036 na mieru

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Ako pracuje Plissé žalúzie


Zameranie Plissé žalúzie


Montáž Plissé žalúzie

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky