Nerezová soklová lišta Profilpas Metal line je ponúkaná v rôznych výškach a uspokojuje moderný trend minimalistického dizajnu a dodáva prostrediu zvláštny jas. Zaručuje dokonalé zakrytie obvodového priestoru a uspokojí aj technické požiadavky na pokládku plávajúcej podlahy a zároveň zakryje aj minimálne obvodové medzery. Aplikácia na stenu je jednoduchá a rýchla pomocou vhodných lepidiel.

Lišty z nerezovej ocele - AISI 304 - DIN 1.4301, sú vysoko odolné proti hlavným chemickým a atmosferickým vplyvom, proti vápnu a malte, proti lepidlám na dlažbu a čistiacim prípravkom. Sú vhodné aj pre použitie v potravinárskom priemysle, nemocniciach, bazénoch a akomkoľvek vonkajšom prostredí, apod.

Pre všetky výšky líšt Metal line 790, sú dostupné aj špeciálne hliníkové tvarovky ako vonkajšie rohy, vnútorné rohy, spojky a ukončenie, pre zjednotenie a rovnomerný vzhľad. Ukončenie sú dodávané vždy v páre, tj. pravé a ľavé.

Parametre

Parameter Popis
Typ Soklové lišty
Rad Metal line
Délka mm 2700
Šírka mm 10
Výška mm 40
Povrch Brúsený
Vedenie káblov Nie
Držiak soklových líšt Nie
Pripevneníe Lepenie
Dekor Nerez
Materiál Nerez
Vhodné Pre vinyl
Profil Hranatá
Krajina pôvodu Taliansko

Soklová lišta 790/4 SF Nerez brúsená 40x2700 mm

Katalógové číslo:
78128
Hmotnosť:
1.42 kg
Výrobca:
Profilpas
Dostupnosť: 30 dní
Naša cena s DPH
32,20 €

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm
Foto Katalóg. číslo / Názov Dostupnosť Množstvo Cena s DPH Kúpiť kusov
Vonkajší roh hliník 790/4MES Profilpas Nerez brúsená
Vonkajší roh hliník 790/4MES Profilpas Nerez brúsená
78785
Vonkajší roh
Skladom 1 ks 13,80 €
Vnútorný roh hliník 790/4MIS Profilpas Nerez brúsená
Vnútorný roh hliník 790/4MIS Profilpas Nerez brúsená
78780
Vnútorný roh
30 dní 0 ks 15,10 €
Spojka hliník 790/4MGS Profilpas Nerez brúsená
Spojka hliník 790/4MGS Profilpas Nerez brúsená
78790
Spojka
Skladom 1 ks 13,80 €
Ukončenie hliník 790/4MPS Profilpas Nerez brúsená pár
Ukončenie hliník 790/4MPS Profilpas Nerez brúsená pár
78795
Ukončenie pár
Skladom 3 pár 14,40 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Nerez oceľ: Plochy z nerez ocele môžu byť leštené pomocou príslušných bežne predávaných prípravkov. Nerez oceľ sa ľahko čistí a je veľmi hygienická; hladký a neporóznych povrch činí usadenie a prežitie baktérií alebo iných mikroorganizmov veľmi nepravdepodobným. Pre zachovanie dokonalej čistoty oceľových plôch stačí niekoľko jednoduchých pravidiel: stačí ich umyť teplou vodou a saponátom, dokonale opláchnuť a osušiť mäkkou handrou. V prípade plôch vystavených atmosférickým a agresívnym vplyvom sa odporúča pravidelné čistenie nerez ocele, aby povrch zostal nedotknutý a nedošlo k hrdzaveniu. Povrch z brúsenej nerez ocele vždy čistite po smere brúsenia, nie naprieč. V prípade odreniny použite príslušný čistiaci - leštiaci prípravok pre nerez oceľ a mäkký handru.

V žiadnom prípade pri čistení nepoužívajte:

  • čistiace prípravky s obsahom kyseliny chlorovodíkovej (čiže soľnej), s obsahom kyseliny fluorovodíkovej alebo s bielidlami; zamedzte priamemu styku čistiacich prípravkov obsahujúcich chloridy s povrchom, s výnimkou prípadov, keď sú aplikované na krátku dobu a potom dokonale opláchnuté.
  • abrazívne čistiace prípravky v prášku môžu poškodiť povrchovú úpravu profilu.

Nenechávajte dlhodobo v styku s profilmi z nerez ocele predmety alebo náradie z obyčajnej ocele (napr. kefy alebo oceľové vlákno bežne používané pre odstránenie zvyškov malty alebo iných materiálov); hrozí prenos železnatých častíc (kontaminácie), ktoré spôsobujú na povrchu hrdzavé škvrny. Nenechávajte dlhodobo v styku s povrchmi z nerez ocele vlhkej handry alebo huby, ktoré môžu spôsobiť vznik neestetických škvŕn od vody.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky