Round 100 je bezpochyby nadčasový a tradičný dizajn podlahových líšt, ktorý obstál v skúške času a zostáva obľúbený v nespočetných projektoch. Dizajnéri a odborníci v oblasti interiérového dizajnu často tiahnu k tejto klasickej možnosti a nie je ťažké pochopiť prečo.

Jednoduchý zakrivený dizajn soklovej lišty Round vyžaruje eleganciu a sofistikovanosť. Jeho veľký polomer dodáva dotyk jemnosti a vytvára dobre vyvážený vzhľad, ktorý bez námahy upúta pozornosť. Tento dizajn je o nájdení dokonalej rovnováhy medzi tým, aby bol nápadný a nie príliš detailný, čo je presne to, čo ho robí tak príťažlivým.

Čo odlišuje Round od ostatných, je jeho všestrannosť. Bezproblémovo sa hodí do rôznych dizajnových štýlov, takže je vynikajúcou voľbou pre akýkoľvek projekt. Či už sa usilujete o minimalistickú, modernú alebo dokonca tradičnejšiu estetiku, Round bez námahy vylepší celkový vzhľad a dojem z priestoru.

Pokiaľ teda chcete svojmu projektu dodať nádych nadčasovej elegancie, soklové lišty Round by nepochybne mali byť na prvom mieste vášho zoznamu. Jej jednoduchosť, zakrivený dizajn a schopnosť doplniť akýkoľvek štýl z nej robí nutnosť pre návrhárov, ktorí sa snažia o dokonalosť v každom detaile.

Profilovaná a pretierateľná biela soklová lišta Round 15 x 100 je vyrobená z kvalitného MDF s vysokou hustotou. MDF je potiahnuté bielou fóliou, ktorá je odolná voči vlhkosti a domácim čistiacim prostriedkom. Na maľovanie používajte iba vodou riaditeľné farby odolné proti oteru. Nepoužívajte farby na báze rozpúšťadiel. Farbu je možné nanášať štetcom, valčekom alebo sprejom. Odporúčame pretrieť biely povrch aj v prípade, že chcete, aby lišta zostala biela. Sokel je odolný voči UV záreniu. Sú k dispozícii vzorky soklovej lišty, ktoré vám pomôžu urobiť správnu voľbu.

Parametre

Parameter Popis
Typ Biele soklové lišty
Materiál MDF
Rad Paint it
Délka mm 2420
Šírka mm 15
Výška mm 100
Povrch Hladký, matný
Vedenie káblov Áno
Pripevneníe Lepenie
Dekor Biela
Vhodné Pre drevo
Pretierateľná Áno
Profil Oblá
Hustota kg/m³ 800
Vodeodolnosť Štandard

Soklová lišta MDF Paint it Round MP1004 15x100x2420 Biela

Katalógové číslo:
5905167674406
Hmotnosť:
2 kg
Výrobca:
Arbiton
Dostupnosť: 4-8 týždňov
Naša cena s DPH
10,70 €

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Zašleme vám vzorku s dopravou zdarma

2,00 €

Odporúčame prikúpiť
Otázka na predavačapresmerovat_automaticky