Profil Torus 2 pre domy v georgiánskom alebo dobovom štýle je nepopierateľne jednou z najdokonalejších dostupných možností. Jeho vynikajúci a nadčasový dizajn bez námahy vnesie do každej miestnosti dotyk romantiky. Má pozoruhodnú schopnosť vylepšiť krásu aj tých najjednoduchších interiérov, vďaka čomu je dokonalým doplnkom širokého radu dekoratívnych štýlov. Charakteristickým rysom tejto soklovej lišty je výrazné, polkruhové a symetrické vydutie tesne pod hornou hranou soklovej lišty, ktoré dodáva celkovej estetike očarujúce rozmer. Navyše nemožno prehliadnuť jemný detail, že horná hrana soklovej lišty Torus 2 je tenšia ako jej spodná časť, čo ešte viac zdôrazňuje jej eleganciu.

Teraz si povieme niečo o rozdieloch medzi profilmi Torus 2 a Ogee. Profil Torus 2 sa pýši polkruhovou konvexnou krivkou, zatiaľ čo profil Ogee vytvára podmanivú „vlnu“, ktorá nie je symetrická. Čo sa týka dizajnu, profil Ogee vyžaruje v porovnaní s profilom Torus ozdobnejší a komplikovanejší vzhľad. Pokiaľ však hľadáte sofistikovaný a nadčasový vzhľad, ktorý vyžaruje nádych elegancie, potom je profil Torus 2 nepochybne najlepšou voľbou. Jeho rafinované kúzlo premení každý priestor na útočisko sofistikovanosti a krásy.

Profilová a pretierateľná biela soklová lišta Torus 2 15 x 100 je vyrobená z kvalitného MDF s vysokou hustotou. MDF je potiahnuté bielou fóliou, ktorá je odolná voči vlhkosti a domácim čistiacim prostriedkom. Na maľovanie používajte iba vodou riediteľné farby odolné proti oteru. Nepoužívajte farby na báze rozpúšťadiel. Farbu je možné nanášať štetcom, valčekom alebo sprejom. Odporúčame pretrieť biely povrch aj v prípade, že chcete, aby lišta zostala biela. Sokel je odolný voči UV žiareniu. Sú k dispozícii vzorky soklovej lišty, ktoré vám pomôžu urobiť správnu voľbu.

Parametre

Parameter Popis
Typ Biele soklové lišty
Rad Paint it
Délka mm 2420
Šírka mm 15
Výška mm 110
Povrch Hladký, matný
Vedenie káblov Áno
Pripevneníe Lepenie
Dekor Biela
Materiál MDF
Vhodné Pre drevo
Pretierateľná Áno
Profil Oblá
Hustota kg/m³ 800
Vodeodolnosť Štandard

Soklová lišta MDF Paint it Torus 2 MP1101 15x110x2420 Biela

Katalógové číslo:
5905167674420
Hmotnosť:
2.05 kg
Výrobca:
Arbiton
Dostupnosť: Skladom
Naša cena s DPH
12,00 €
Množstvo:
1 Ks (2.42 bm)

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Zašleme vám vzorku s dopravou zdarma

2,00 €

Odporúčame prikúpiť
Otázka na predavačapresmerovat_automaticky