Prechodová lišta Profilpas Profix Thin Z/4 Alcrom Plus na pokládku plávajúcich vinylových podláh LVT od 4 do 6 alebo 6 - 8 mm podľa použitej základne. PVC základňa nie je súčasťou hliníkovej lišty, nakupuje sa samostatne. Lišta musí byť zacvaknutá do plastovej základne PT4 alebo PT6. Lišta je vyrobená z hliníka s povrchovou úpravou Alcrom Plus, čo je systém inovatívnej digitálnej tlače na výrobu profilov.

Parametre

Parameter Popis
Typ Narážacie
Délka mm 2700
Šírka mm 30
Pre hrúbku materiáli do mm 4-8
Povrch Fólia so vzorom dreva
Pripevneníe Privŕtanie, lepenie
Dekor Dub
Materiál Hliník
Vhodné Pre vinyl
Profil Plochá
Vinyl Plávajúci

Prechodová lišta pre vinyl Profix Thin Z/4 Alcrom Plus 1033

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Hliník potiahnutý fóliou Alcrom® Plus: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6463 T6). Profily sú vyrobené extrúziou. Fólia Alcrom® Plus je na profily nalepená. Je odolná proti poškodeniu. Vyrába sa v mnohých farbách, odtieňoch dreva, dlažby a kameňa.

Starostlivosť a údržba: Táto povrchová úprava nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu, pretože je ľahko čistiteľná alkoholom zriedeným vo vode alebo normálnym čistiacim prostriedkom, ktorý nie je kyslý alebo zásaditý na báze vody, tiež zriedený vodou. Použite neabrazívny špongiu alebo látku, aby ste zabránili poškriabaniu na povrchu. Hliníkové profily s fóliou nie je možné rezať "flexou" - rozbrusovacím kotúčom. Pri reze sa hliník nadmerne zahrieva a dochádza k deformácii fólie. Preto, aby bol rez čistý a hladký, je potreba profily rezať pokosovú pílou s kotúčom na hliník, alebo použiť ručné pílku na železo.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky