Hliníková samolepiaca prechodová oblá lišta Proclassic R 30/A Antracit sivý, lakovaný RAL 7016 je určená pre prechody podláh s maximálnym prevýšením 2 - 3 mm. Proclassic R je rad profilov vyrobených hlavne pre funkciu prekrytia škár, zamaskovanie dilatácie a prípadných nedostatkov, ktoré vzniknú, predovšetkým pri rezaní hrán i rôznych materiálov (napr. medzi keramikou a parketami alebo kobercom).

Parametre

Parameter Popis
Typ Samolepiace
Délka mm 2700
Šírka mm 30
Max. převýšenie mm 3
Povrch Lakovaný
Pripevneníe Lepenie
Dekor Sivá
Materiál Hliník
Vhodné Dilatačné
Profil Oblá

Prechodová lišta samolepiaca oblá 30 x 2700 Antracit sivý 30/A

Katalógové číslo:
71101
Hmotnosť:
0.29 kg
Výrobca:
Profilpas
Dostupnosť: Skladom
Naša cena s DPH
31,80 €
Množstvo:
6 Ks (16.2 bm)

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Lakovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6060 T6). Profily sú realizované extrúziou a následným lakovaním. Majú veľmi dobrú odolnosť proti chemickým a atmosférickým vplyvom a naopak nemajú dobrú odolnosť proti mechanickým vplyvom, pri ktorých dochádza k poškodeniu povrchovej vrstvy. Z tohto dôvodu musí byť viditeľná plocha profilu rýchlo a opatrne očistená od cementu, lepidiel a materiálu použitých na škárovanie.

Starostlivosť a údržba: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a možno ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravku, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Pri čistení sa odporúča používať neutrálne prípravky riedené s vodou a potom ich opláchnuť čistou vodou za použitia huby alebo neabrazívné handričky, aby nedošlo k odreninám alebo poškodeniu eloxovania, leštenia či laku.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky