Hliníková samolepiaca prechodová oblá lišta Proclassic R Bronz je určená pre prechody podláh s maximálnym prevýšením 3 - 4 mm. Profilpas Proclassic R je rad profilov vyrobených hlavne pre funkciu prekrytia škár, zamaskovanie dilatácie a prípadných nedostatkov, ktoré vzniknú, predovšetkým pri rezaní hrán i rôznych materiálov (napr. medzi keramikou a parketami alebo kobercom).

Parametre

Parameter Popis
Typ Samolepiace
Povrch Eloxovaný hliník
Pripevneníe Lepenie
Dekor Bronz
Materiál Hliník
Vhodné Dilatačné
Profil Oblá

Prechodová lišta samolepiaca oblá Proclassic R Bronz

Výrobca:
Profilpas
Cena s DPH:
od 8,00 €
Dostupnosť:
Skladom
Foto Katalóg. číslo / Názov Dostupnosť Množstvo Cena s DPH Kúpiť kusov
Prechodová lišta samolepiaca oblá 30 x 930 Bronz Proclassic R 430/AD 20154+
30 x 930
Skladom 1 ks 8,00 €
Prechodová lišta samolepiaca oblá 30 x 2700 Bronz Proclassic R 30/A 71117
30 x 2700
Skladom 4 ks 19,60 €
Prechodová lišta samolepiaca oblá 40 x 2700 Bronz Proclassic R 41/A 71637
40 x 2700
Skladom 4 ks 26,00 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Eloxovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6060 T6). Profily sú realizované extrúziou a následným eloxovaním. Majú veľmi dobrú odolnosť proti chemickým a atmosférickým vplyvom. Mokrý cement a jeho deriváty vytvárajú kyslé zložky, ktoré pôsobia na povrch a spôsobujú hrdzavenie kovu (vytváranie hydroxidu hlinitého). Z tohto dôvodu musí byť viditeľná plocha profilu rýchlo a opatrne očistena od cementu, lepidiel a materiálu použitých na škárovanie.

Starostlivosť a údržba: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a možno ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravku, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Pri čistení sa odporúča používať neutrálne prípravky riedené s vodou a potom ich opláchnuť čistou vodou za použitia huby alebo neabrazívné handričky, aby nedošlo k odreninám alebo poškodeniu eloxovania, leštenia či laku.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky