Hliníková samolepiaca prechodová plochá lišta Proclassic F Strieborná, určená pre prechody podláh s celkovou výškou profilu len 2 mm. Plochá lišta poskytuje oproti oblé prechodové lište ďaleko lepší estetiku. Profilpas Proclassic F je rad profilov vyrobených hlavne pre funkciu prekrytie škár, zamaskovanie dilatácie a prípadných nedostatkov, ktoré vzniknú, predovšetkým pri rezaní hrán i rôznych materiálov (napr. Medzi keramikou a parketami alebo kobercom).

Parametre

Parameter Popis
Typ Prechodové lišty
Druh montáže Samolepiace
Materiál Hliník
Délka mm 900 | 2700
Šírka mm 35
Max. převýšenie mm 2
Povrch Eloxovaný hliník
Pripevneníe Lepenie
Dekor Strieborná
Vhodné Dilatačné
Profil Plochá
Krajina pôvodu Taliansko

Prechodová lišta samolepiaca plochá Proclassic F Strieborná

Výrobca:
Profilpas
Cena s DPH:
od 8,10 €
Dostupnosť:
30 dní
Foto Katalóg. číslo / Názov Dostupnosť Množstvo Cena s DPH Kúpiť kusov
Prechodová lišta samolepiaca plochá 35 x 900 Strieborná 422/AD 43790+
35 x 900
30 dní 0 ks 8,10 €
Prechodová lišta samolepiaca plochá 35 x 2700 Strieborná 22/A 44000+
35 x 2700
30 dní 0 ks 19,00 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Eloxovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6060 T6). Profily sú realizované extrúziou a následným eloxovaním. Majú veľmi dobrú odolnosť proti chemickým a atmosférickým vplyvom. Mokrý cement a jeho deriváty vytvárajú kyslé zložky, ktoré pôsobia na povrch a spôsobujú hrdzavenie kovu (vytváranie hydroxidu hlinitého). Z tohto dôvodu musí byť viditeľná plocha profilu rýchlo a opatrne očistena od cementu, lepidiel a materiálu použitých na škárovanie.

Starostlivosť a údržba: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a možno ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravku, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Pri čistení sa odporúča používať neutrálne prípravky riedené s vodou a potom ich opláchnuť čistou vodou za použitia huby alebo neabrazívné handričky, aby nedošlo k odreninám alebo poškodeniu eloxovania, leštenia či laku.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky