Roleta z Juty FEBA J6 skladaná (rímska), so skrytou mechanikou, je vyrobená z prírodnej jutovej tkaniny. Štipka orientu dodá potrebné vašej kuchyni úplne nový charakter a unikátny prírodný dizajn. Mäkké rozptýlené svetlo vytvára romantickú atmosféru. Tkanina sa postupne skladá smerom nahor, čím vzniká pravidelné riasenie. Ovládanie je zaistené povrázkom a aretáciou s brzdou. Ovládací mechanizmus umožňuje nastaviť výšku stiahnutie tkaniny. Rolety Feba sa montujú na stenu, strop, do ostenia alebo na rám okna. Roleta nepotrebuje žiadnu väčšiu údržbu a čistí sa len vlhkou handričkou.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Skladané
Výroba Na mieru
Montáž na Rám okna, stena, strop
Šírka látky cm 70 - 180
Výška cm 200
Rada Feba
Materiál látky Juta
Maximálna plocha m2 4

Priložené súbory

Zamereni.pdf (9,49 MB)

Roleta na mieru z Juty Feba J6

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

  1. Pri kombinácii rozmerov, je maximálna možná plocha zadania do výroby 4 m2.
  2. Nutné počítať s priestorom pre bal zvinuté rolety cca. 150 mm. U roliet s výškou nad 2 mau tkanín hrubšie sily, môže byť nábal aj vyššie.
  3. Tkaniny sú vyrábané z čisto prírodného materiálu, preto sa môžu odtiene vzorov mierne líšiť. Pri výrobe sa dbá, aby celá zákazka bola vyrobená z jednej dodávky a tým bola dodržaná farebná zhoda.
  4. Roleta sa montuje pomocou kovových držiakov na krídlo okna alebo na stenu aj do stropu a ostenia privŕtaním. Podľa šírky rolety pripevníme do roviny daný počet držiakov (zodpovedajúce množstvo držiakov obdržíte s roletou podľa objednanej šírky). Do upevnených držiakov vložíme horný profil. Pomocou aretačného skrutky, ktorý je umiestnený zospodu držiaku celú roletu za horný profil upevníme. Na záver montáže skontrolujeme funkčnosť rolety.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky