Schodová lišta pre vinylové podlahy LVT Proangle AI Nerez oceľ, vhodná pre uzatvorenie schodových hrán, ukončenie, oddelenie vinylové podlahy alebo obvodová lišta do hrúbky vinylu 3 alebo 4,5 mm. Lišty z nerezovej ocele - AISI 304 - DIN 1.4301, sú vysoko odolné proti hlavným chemickým a atmosferickým vplyvom, proti vápnu a malte, proti lepidlám na dlažbu a čistiacim prípravkom. Sú vhodné aj pre použitie v potravinárskom priemysle, nemocniciach, bazénoch a akomkoľvek vonkajšom prostredí, apod.

Parametre

Parameter Popis
Typ Skrutková
Délka mm 2700
Pre hrúbku materiáli do mm 3 | 4,5
Hrúbka mm 1
Povrch Leštěný
Pripevneníe Vŕtanie
Dekor Nerez
Materiál Nerez
Vhodné Vinyl
Prevedenie rohu Vonkajši

Schodová lišta pre vinyl Proangle AI Nerez oceľ

Výrobca:
Profilpas
Cena s DPH:
od 24,70 €
Dostupnosť:
Skladom
Foto Katalóg. číslo / Názov Dostupnosť Množstvo Cena s DPH Kúpiť kusov
Schodová lišta pre vinyl Proangle AI Nerez oceľ do 3 mm 91636
do 3 mm
Skladom 1 ks 24,70 €
Schodová lišta pre vinyl Proangle AI Nerez oceľ do 4,5 mm 91638
do 4,5 mm
30 dní 0 ks 25,20 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Nerez oceľ: Plochy z nerez ocele môžu byť leštené pomocou príslušných bežne predávaných prípravkov. Nerez oceľ sa ľahko čistí a je veľmi hygienická; hladký a neporóznych povrch činí usadenie a prežitie baktérií alebo iných mikroorganizmov veľmi nepravdepodobným. Pre zachovanie dokonalej čistoty oceľových plôch stačí niekoľko jednoduchých pravidiel: stačí ich umyť teplou vodou a saponátom, dokonale opláchnuť a osušiť mäkkou handrou. V prípade plôch vystavených atmosférickým a agresívnym vplyvom sa odporúča pravidelné čistenie nerez ocele, aby povrch zostal nedotknutý a nedošlo k hrdzaveniu. Povrch z brúsenej nerez ocele vždy čistite po smere brúsenia, nie naprieč. V prípade odreniny použite príslušný čistiaci - leštiaci prípravok pre nerez oceľ a mäkký handru.

V žiadnom prípade pri čistení nepoužívajte:

  • čistiace prípravky s obsahom kyseliny chlorovodíkovej (čiže soľnej), s obsahom kyseliny fluorovodíkovej alebo s bielidlami; zamedzte priamemu styku čistiacich prípravkov obsahujúcich chloridy s povrchom, s výnimkou prípadov, keď sú aplikované na krátku dobu a potom dokonale opláchnuté.
  • abrazívne čistiace prípravky v prášku môžu poškodiť povrchovú úpravu profilu.

Nenechávajte dlhodobo v styku s profilmi z nerez ocele predmety alebo náradie z obyčajnej ocele (napr. kefy alebo oceľové vlákno bežne používané pre odstránenie zvyškov malty alebo iných materiálov); hrozí prenos železnatých častíc (kontaminácie), ktoré spôsobujú na povrchu hrdzavé škvrny. Nenechávajte dlhodobo v styku s povrchmi z nerez ocele vlhkej handry alebo huby, ktoré môžu spôsobiť vznik neestetických škvŕn od vody.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky