Hliníková lišta pre vinylové podlahy LVT Proangle ZQAN, vhodná pre uzatvorenie schodových hrán, ukončenie, oddelenie vinylové podlahy alebo obvodová lišta do hrúbky vinylu 4,5 mm.

Parametre

Parameter Popis
Typ Skrutková
Délka mm 2700
Pre hrúbku materiáli do mm 4,5
Hrúbka mm 1
Povrch Eloxovaný hliník
Pripevneníe Vŕtanie
Dekor Strieborná
Materiál Hliník
Vhodné Vinyl
Prevedenie rohu Vonkajši

Schodová lišta pre vinyl Proangle ZQAN Strieborná do 4,5 mm

Katalógové číslo:
88772
Výrobca:
Profilpas
Dostupnosť: 30 dní
Naša cena s DPH
16,00 €

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Eloxovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6060 T6). Profily sú realizované extrúziou a následným eloxovaním. Majú veľmi dobrú odolnosť proti chemickým a atmosférickým vplyvom. Mokrý cement a jeho deriváty vytvárajú kyslé zložky, ktoré pôsobia na povrch a spôsobujú hrdzavenie kovu (vytváranie hydroxidu hlinitého). Z tohto dôvodu musí byť viditeľná plocha profilu rýchlo a opatrne očistena od cementu, lepidiel a materiálu použitých na škárovanie.

Starostlivosť a údržba: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a možno ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravku, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Pri čistení sa odporúča používať neutrálne prípravky riedené s vodou a potom ich opláchnuť čistou vodou za použitia huby alebo neabrazívné handričky, aby nedošlo k odreninám alebo poškodeniu eloxovania, leštenia či laku.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky