Schodová protišmyková lišta na nalepenie Profilpas 370/A Mosadz leštená je určená na zakrytie schodových hrán. Schodová lišta je vybavená jemnými protišmykovými drážkami. Doporučované použitie pre ochranu hrán schodov z dreva, keramiky alebo už položených mramorov. Schodové hrany Protec 370 vyhovujú norme DIN 51131 - protišmykové hrany.

Parametre

Parameter Popis
Typ Pre lepenie
Délka mm 2700
Šírka mm 20
Výška mm 20
Povrch Leštěný
Pripevneníe Lepenie
Dekor Mosadz
Materiál Mosadz
Vhodné Protišmykové
Profil 20x20
Prevedenie rohu Vonkajši

Schodová lišta Protect 370/SF na lepenie Mosadz leštená 20 x 20 x 2700

Katalógové číslo:
75169
Výrobca:
Profilpas
Dostupnosť: 30 dní
Naša cena s DPH
78,20 €

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Leštená mosadz: zliatina CW624N sa obvykle skladá z medi a zinku v zmesi zhruba 60/40, v tomto pomere je tvrdšia a pevnejšia. Vlastnosti mosadze z hľadiska výkonu a úžitkových vlastností má mosadz dobrú odolnosť proti korózii, zatiaľ čo prídavok zinku dáva kovu väčšiu pevnosť a ťažnosť. Je dobrým vodičom tepla a je všeobecne odolná voči korózii spôsobenej slanou vodou. Ponúka vynikajúcu estetiku za nižšiu cenu ako porovnateľné medené alebo bronzové materiály. Pri výraznej atmosférickej vlhkosti či silnému pôsobeniu korozívnych činiteľov mosadz podlieha zvýšenej oxidácii a na povrchu sa môžu vytvárať škvrny. V prípade potreby môže byť pôvodný vzhľad vrátený špeciálnymi brúsnymi a leštiacimi prípravkami.

Mosadz nevyžaduje zvláštnu údržbu: je možné ju čistiť pomocou liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravkov, s výnimkou prípravku na kyslej báze. Používa sa voda s prídavkom neutrálnych čistiacich prípravkov a nakoniec je nutné opláchnuť čistou vodou. Nepoužívajte abrazívne huby alebo handričky, ktoré môžu poškodiť povrch.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky