Schodová lišta skrutková protišmyková Profilpas Protect 124/F Strieborná 37 x 18 x 2700 mm s nahraditeľnú protišmykovou vložkou Safety-Walk. Vložka nie je súčasťou lišty, musí sa dokúpiť samostatne. Doporučované použitie pre ochranu hrán schodov z dreva, keramiky, mramoru alebo už položených kobercov. Schodové hrany Protec 124 vyhovujú norme DIN 51131 - protišmykové hrany. Sú vhodné pre verejné priestory s vysokou frekvenciou ľudí. Abrazívna vložka s minerálnymi povrchom, ktorý je prilepený odolnou živicou na plastovú fóliu s lepiacim povrchom. Poskytuje efektívny protišmykový povrch. Používa sa predovšetkým na suchých, mokrých, olejových podlahách v priemyselných a komerčných aplikáciách s intenzívnou prevádzkou.

Parametre

Parameter Popis
Typ Skrutková
Délka mm 2700
Šírka mm 37
Výška mm 18
Skrutky a čepy Nie sú súčasťou dodania
Vložka Nie je súčasťou dodávky
Povrch Protišmyková vložka
Pripevneníe Vŕtanie
Dekor Strieborná
Materiál Hliník
Vhodné Protišmykové
Profil 37x18
Prevedenie rohu Vonkajši

Schodová lišta protišmyková Protect 124/F Strieborná

Katalógové číslo:
75794
Výrobca:
Profilpas
Dostupnosť: 30 dní
Naša cena s DPH
36,00 €

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Eloxovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6060 T6). Profily sú realizované extrúziou a následným eloxovaním. Majú veľmi dobrú odolnosť proti chemickým a atmosférickým vplyvom. Mokrý cement a jeho deriváty vytvárajú kyslé zložky, ktoré pôsobia na povrch a spôsobujú hrdzavenie kovu (vytváranie hydroxidu hlinitého). Z tohto dôvodu musí byť viditeľná plocha profilu rýchlo a opatrne očistena od cementu, lepidiel a materiálu použitých na škárovanie.

Starostlivosť a údržba: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a možno ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravku, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Pri čistení sa odporúča používať neutrálne prípravky riedené s vodou a potom ich opláchnuť čistou vodou za použitia huby alebo neabrazívné handričky, aby nedošlo k odreninám alebo poškodeniu eloxovania, leštenia či laku.

Počas čistenia je nutné venovať zvýšenú pozornosť nasledujúcim pokynom:

  • Nepoužívajte kyslé alebo alkalické čistiace prípravky, ktoré môžu hliník poškodiť
  • Nepoužívajte abrazívne prípravky alebo materiály
  • Nepoužívajte organické rozpúšťadlá u lakovaných povrchov
  • Nepoužívajte čistiace prípravky s neznámym chemickým zložením
  • Nenanášajte čistiace prípravky priamo na čistenú plochu
  • Povrch musí byť počas čistenia "studený" (T ° max = 30°C) a nesmie byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu
  • Čistiace prípravky používané na čistenie musí byť "studené" (T ° max = 30°C) a nesmie sa používať zariadenie rozprašujúci paru

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky