Schodová lišta samolepiaca hliníková Profilpas Protect 73/A Bronz, určená pre ochranu, vymedzenie alebo ukončenie hrán už existujúcich schodov z keramiky, mramoru, kameňa, dreva, koberce a pod.

Parametre

Parameter Popis
Typ Samolepiaca
Materiál Hliník
Délka mm 2700
Šírka mm 24,5
Výška mm 9
Hrúbka mm 1,5
Povrch Eloxovaný hliník
Pripevneníe Lepenie
Dekor Bronz
Profil 24,5x9

Schodová lišta samolepiaca Protect 73/A Bronz 24,5 x 9 x 2700

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Eloxovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6060 T6). Profily sú realizované extrúziou a následným eloxovaním. Majú veľmi dobrú odolnosť proti chemickým a atmosférickým vplyvom. Mokrý cement a jeho deriváty vytvárajú kyslé zložky, ktoré pôsobia na povrch a spôsobujú hrdzavenie kovu (vytváranie hydroxidu hlinitého). Z tohto dôvodu musí byť viditeľná plocha profilu rýchlo a opatrne očistena od cementu, lepidiel a materiálu použitých na škárovanie.

Starostlivosť a údržba: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a možno ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravku, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Pri čistení sa odporúča používať neutrálne prípravky riedené s vodou a potom ich opláchnuť čistou vodou za použitia huby alebo neabrazívné handričky, aby nedošlo k odreninám alebo poškodeniu eloxovania, leštenia či laku.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky