Schodová lišta samolepiaca hliníková Profilpas Protect M Antracit sivý, lakovaná RAL 7016, 24,5 x 19 x 2700 mm, určená pre ochranu, vymedzenie alebo ukončenie hrán už existujúcich schodov z keramiky, mramoru, kameňa, dreva, koberce a pod.

Parametre

Parameter Popis
Typ Samolepiaca
Délka mm 2700
Šírka mm 24,5
Výška mm 19
Hrúbka mm 1,5
Povrch Lakovaný
Pripevneníe Lepenie
Dekor Sivá
Materiál Hliník
Profil 24,5x19

Schodová lišta samolepiaca Protect 74/A Antracit sivý

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Lakovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6060 T6). Profily sú realizované extrúziou a následným lakovaním. Majú veľmi dobrú odolnosť proti chemickým a atmosférickým vplyvom a naopak nemajú dobrú odolnosť proti mechanickým vplyvom, pri ktorých dochádza k poškodeniu povrchovej vrstvy. Z tohto dôvodu musí byť viditeľná plocha profilu rýchlo a opatrne očistená od cementu, lepidiel a materiálu použitých na škárovanie.

Starostlivosť a údržba: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a možno ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravku, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Pri čistení sa odporúča používať neutrálne prípravky riedené s vodou a potom ich opláchnuť čistou vodou za použitia huby alebo neabrazívné handričky, aby nedošlo k odreninám alebo poškodeniu eloxovania, leštenia či laku.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky