Schodová lišta samolepiaca hliníková Protect 74/A Strieborná, určená pre ochranu, vymedzenie alebo ukončenie hrán už existujúcich schodov z keramiky, mramoru, kameňa, dreva, koberce a pod. Lišta je opatrená netoxickým a nehorľavým lepidlom, ktoré neobsahuje rozpúšťadlá.

Parametre

Parameter Popis
Typ Samolepiaca
Materiál Hliník
Délka mm 2700
Šírka mm 24,5
Výška mm 19
Hrúbka mm 1,5
Povrch Eloxovaný hliník
Pripevneníe Lepenie
Dekor Strieborná
Profil 24,5x19

Schodová lišta samolepiaca Protect 74/A Strieborná 24,5 x 19 x 2700

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Eloxovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6060 T6). Profily sú realizované extrúziou a následným eloxovaním. Majú veľmi dobrú odolnosť proti chemickým a atmosférickým vplyvom. Mokrý cement a jeho deriváty vytvárajú kyslé zložky, ktoré pôsobia na povrch a spôsobujú hrdzavenie kovu (vytváranie hydroxidu hlinitého). Z tohto dôvodu musí byť viditeľná plocha profilu rýchlo a opatrne očistena od cementu, lepidiel a materiálu použitých na škárovanie.

Starostlivosť a údržba: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a možno ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravku, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Pri čistení sa odporúča používať neutrálne prípravky riedené s vodou a potom ich opláchnuť čistou vodou za použitia huby alebo neabrazívné handričky, aby nedošlo k odreninám alebo poškodeniu eloxovania, leštenia či laku.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky