Schodová protišmyková lišta skrutková Profilpas 373/F Mosadz leštená je určená na zakrytie schodových hrán. Schodová lišta je vybavená jemnými protišmykovými drážkami. Doporučované použitie pre ochranu hrán schodov z dreva, keramiky alebo už položených mramorov. Schodové hrany Protec 373 vyhovujú norme DIN 51131 - protišmykové hrany.

Parametre

Parameter Popis
Typ Skrutková
Délka mm 2700
Šírka mm 30
Výška mm 30
Povrch Leštěný
Pripevneníe Vŕtanie
Dekor Mosadz
Materiál Mosadz
Vhodné Protišmykové
Profil 30x30
Prevedenie rohu Vonkajši

Schodová lišta skrutková Protect 373/F Mosadz leštená 30 x 30 x 2700

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Leštená mosadz: zliatina CW624N sa obvykle skladá z medi a zinku v zmesi zhruba 60/40, v tomto pomere je tvrdšia a pevnejšia. Vlastnosti mosadze z hľadiska výkonu a úžitkových vlastností má mosadz dobrú odolnosť proti korózii, zatiaľ čo prídavok zinku dáva kovu väčšiu pevnosť a ťažnosť. Je dobrým vodičom tepla a je všeobecne odolná voči korózii spôsobenej slanou vodou. Ponúka vynikajúcu estetiku za nižšiu cenu ako porovnateľné medené alebo bronzové materiály. Pri výraznej atmosférickej vlhkosti či silnému pôsobeniu korozívnych činiteľov mosadz podlieha zvýšenej oxidácii a na povrchu sa môžu vytvárať škvrny. V prípade potreby môže byť pôvodný vzhľad vrátený špeciálnymi brúsnymi a leštiacimi prípravkami.

Mosadz nevyžaduje zvláštnu údržbu: je možné ju čistiť pomocou liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravkov, s výnimkou prípravku na kyslej báze. Používa sa voda s prídavkom neutrálnych čistiacich prípravkov a nakoniec je nutné opláchnuť čistou vodou. Nepoužívajte abrazívne huby alebo handričky, ktoré môžu poškodiť povrch.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky