Nástenná lišta Marbet Harmony 91 x 20, je dekoratívna lišta z rozmerovo stáleho polystyrénu EPS a poskytuje perfektnú povrchovú úpravu povrchov stien. Táto dekoratívna lišta na stenu je jedinečná svojimi 5 výraznými rebrami. Každé z nich má svoju vlastnú výšku, ktorá pridáva nezabudnuteľný prvok do vášho interiéru. S výškou prvého a piateho rebrá 15 mm, výškou druhého a štvrtého rebrá 18 mm a výškou stredného rebra 20 mm sa táto lišta stane skvelým doplnkom pre vašu stenu. Je univerzálna, ľahká a ľahko sa inštaluje. Polystyrénovú nástennú lištu je možné pretrieť všetkými akrylovými alebo vodou riediteľnými farbami na steny. Najlepší výsledok sa dosiahne po zatmelení a finálnom nátere.

Nástenné lišty ponúkajú početné možnosti designu, ako sú štýlové rámčeky na obrazy, steny a zrkadlá. Vďaka tomu budú vaše miestnosti vyzerať elegantne a profesionálne. Navyše dokonale skryjú nevzhľadné miesta na stenách, čo je veľké plus.

Polystyrén EPS má hrubozrnnú penovú štruktúru, ktorá umožňuje výrazné vzory a extravagantný štýl + drží tvar. Nástenné lišty z polystyrénu Marbet sú vyrobené v Európe, spĺňajú požiadavky európskych noriem zdravotnej nezávadnosti, bez rozpúšťadiel, šetrná k životnému prostrediu. Dĺžka polystyrénových líšt je 2 metre.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Nástenné
Materiál Spenený polystyrén
Pretierateľná Áno
Výška mm 91
Šírka mm 20
Dĺžka mm 2000
Výška do mm 100
Farba Biela
Typ Lišta
Hustota kg/m³ 50

Nástenná polystyrénová lišta Marbet Harmony B39

Katalógové číslo:
52520305049
Hmotnosť:
0.05 kg
Objem:
19.04 l
Výrobca:
Marbet
Dostupnosť: Skladom
Naša cena s DPH
5,30 €
Množstvo:
20 Ks (40 bm)

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Zašleme vám vzorku s dopravou zdarma

1,90 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Prvým tipom, ktorý si musíte pamätať, pokiaľ ide o stropnú polystyrénovú lištu, je vybrať správnu veľkosť a design, ktorý doplní váš strop a celkový interiér.

  • Je dôležité správne zmerať a rezať polystyrénovú lištu, aby bola inštalácia dokonalá a profesionálna.
  • Prioritou je použitie vysoko kvalitného lepidla, aby ste lištu pevne pripevnili a zaistili tak jej trvanlivosť a dlhú životnosť.
  • Pravidelne čistite a udržujte polystyrénovú lištu, aby vyzerala stále sviežo a bola bez prachu alebo nečistôt.
  • Zvážte použitie ďalších dekoračných prvkov, ako je maľba alebo glazúra, aby ste zvýraznili vzhľad lišty a ďalej personalizovali svoj priestor.
  • Ak si nie ste istí s inštaláciou alebo chcete dosiahnuť zložitejšie designy, vyhľadajte odbornú radu alebo pomoc.
  • Pri inštalácii si dajte čas, aby ste dosiahli presnosť a precíznosť, pretože to prispeje k celkovému vizuálnemu efektu lišty.

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky