Stropná lišta Marbet Exclusive 32 x 32, je dekoratívna lišta z rozmerovo stáleho polystyrénu EPS a poskytuje perfektnú povrchovú úpravu povrchov stien. Táto úžasná lišta s nadčasovým designom je ideálnou voľbou pre každý dekoračný štýl. Jej malé, krátke prúžky v spodnej časti pridávajú ušľachtilý charakter. Pokiaľ chcete mať vo svojom dome niečo naozaj štýlové, táto lišta je pre vás to pravé. Je univerzálna, ľahká a ľahko sa inštaluje. Polystyrénovú stropnú lištu je možné pretrieť všetkými akrylovými alebo vodou riediteľnými farbami na steny. Najlepší výsledok sa dosiahne po zatmelení a finálnom nátere.

Jedným z hlavných benefitov polystyrénových líšt je čistý prechod medzi stenou a stropom. Vďaka tomu budú vaše miestnosti vyzerať elegantne a profesionálne. Navyše dokonale skryjú nevzhľadné miesta na stenách, čo je veľké plus.

Polystyrén EPS má hrubozrnnú penovú štruktúru, ktorá umožňuje výrazné vzory a extravagantný štýl + drží tvar. Stropné lišty z polystyrénu Marbet sú vyrobené v Európe, spĺňajú požiadavky európskych noriem zdravotnej nezávadnosti, bez rozpúšťadiel, šetrná k životnému prostrediu. Dĺžka polystyrénových líšt je 2 metre.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Stropné
Materiál Spenený polystyrén
Pretierateľná Áno
Výška mm 32
Šírka mm 32
Dĺžka mm 2000
Výška do mm 40
Farba Biela
Typ Lišta
Hustota kg/m³ 50

Stropná polystyrénová lišta Marbet Exclusive B1

Katalógové číslo:
52520305011
Hmotnosť:
0.054 kg
Objem:
1.062 l
Výrobca:
Marbet
Dostupnosť: Skladom
Naša cena s DPH
2,80 €
Množstvo:
42 Ks (84 bm)

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Zašleme vám vzorku s dopravou zdarma

2,00 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Prvým tipom, ktorý si musíte pamätať, pokiaľ ide o stropnú polystyrénovú lištu, je vybrať správnu veľkosť a design, ktorý doplní váš strop a celkový interiér.

  • Je dôležité správne zmerať a rezať polystyrénovú lištu, aby bola inštalácia dokonalá a profesionálna.
  • Prioritou je použitie vysoko kvalitného lepidla, aby ste lištu pevne pripevnili a zaistili tak jej trvanlivosť a dlhú životnosť.
  • Pravidelne čistite a udržujte polystyrénovú lištu, aby vyzerala stále sviežo a bola bez prachu alebo nečistôt.
  • Zvážte použitie ďalších dekoračných prvkov, ako je maľba alebo glazúra, aby ste zvýraznili vzhľad lišty a ďalej personalizovali svoj priestor.
  • Ak si nie ste istí s inštaláciou alebo chcete dosiahnuť zložitejšie designy, vyhľadajte odbornú radu alebo pomoc.
  • Pri inštalácii si dajte čas, aby ste dosiahli presnosť a precíznosť, pretože to prispeje k celkovému vizuálnemu efektu lišty.

Podobný tovar

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky