Stropná lišta Marbet Exclusive B22 je absolútnou nutnosťou pre každého, kto chce dodať svojmu priestoru punc elegancie a vznešenosti. Táto stropná lišta so svojim klasickým dizajnom, strednou veľkosťou a úžasnými ornamentálnymi tvarmi zaručene zaujme. S výškou 98 mm a hĺbkou 96 mm upúta pozornosť a vyžaruje sofistikovanosť. Či už chcete pozdvihnúť svoju obývačku, kanceláriu alebo akýkoľvek iný priestor, tento ušľachtilý prvok vám musí priniesť pocit vizuálnej vznešenosti, ktorý je skutočne bezkonkurenčný. Menšia sestra tejto lišty je B23.

Dekoratívna lišta z rozmerovo stáleho polystyrénu EPS a poskytuje perfektnú povrchovú úpravu povrchov stien. Je univerzálna, ľahká a ľahko sa inštaluje. Polystyrénovú stropnú lištu je možné pretrieť všetkými akrylovými alebo vodou riediteľnými farbami na steny. Najlepší výsledok sa dosiahne po zatmelení a finálnom nátere.

Jedným z hlavných benefitov polystyrénových líšt je čistý prechod medzi stenou a stropom. Vďaka tomu budú vaše miestnosti vyzerať elegantne a profesionálne. Navyše dokonale skryjú nevzhľadné miesta na stenách, čo je veľké plus.

Polystyrén EPS má hrubozrnnú penovú štruktúru, ktorá umožňuje výrazné vzory a extravagantný štýl + drží tvar. Stropné lišty z polystyrénu Marbet sú vyrobené v Európe, spĺňajú požiadavky európskych noriem zdravotnej nezávadnosti, bez rozpúšťadiel, šetrná k životnému prostrediu. Dĺžka polystyrénových líšt je 2 metre.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Stropné
Materiál Spenený polystyrén
Pretierateľná Áno
Výška mm 98
Šírka mm 96
Dĺžka mm 2000
Výška do mm 100
Farba Biela
Typ Lišta
Hustota kg/m³ 40

Stropná polystyrénová lišta Marbet Exclusive B22

Katalógové číslo:
52520305032+
Hmotnosť:
0.303 kg
Objem:
11.33 l
Výrobca:
Marbet
Dostupnosť: Skladom
Naša cena s DPH
6,00 €
Množstvo:
7 Ks (14 bm)

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Zašleme vám vzorku s dopravou zdarma

2,00 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Prvým tipom, ktorý si musíte pamätať, pokiaľ ide o stropnú polystyrénovú lištu, je vybrať správnu veľkosť a design, ktorý doplní váš strop a celkový interiér.

  • Je dôležité správne zmerať a rezať polystyrénovú lištu, aby bola inštalácia dokonalá a profesionálna.
  • Prioritou je použitie vysoko kvalitného lepidla, aby ste lištu pevne pripevnili a zaistili tak jej trvanlivosť a dlhú životnosť.
  • Pravidelne čistite a udržujte polystyrénovú lištu, aby vyzerala stále sviežo a bola bez prachu alebo nečistôt.
  • Zvážte použitie ďalších dekoračných prvkov, ako je maľba alebo glazúra, aby ste zvýraznili vzhľad lišty a ďalej personalizovali svoj priestor.
  • Ak si nie ste istí s inštaláciou alebo chcete dosiahnuť zložitejšie designy, vyhľadajte odbornú radu alebo pomoc.
  • Pri inštalácii si dajte čas, aby ste dosiahli presnosť a precíznosť, pretože to prispeje k celkovému vizuálnemu efektu lišty.

Podobný tovar

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky