Spojnica múru a stropu E-15 - 80*80 mm, je dokonalým prvkom pre vašu domácnosť. S jej atraktívnym konkávnym dizajnom a klasicky štylizovanými detailmi si určite získa vašu pozornosť. Nielenže vytvára tónovú hĺbku, ale taktiež ponúka viac detailov ako väčšina ostatných možností na trhu. Tieto atraktívne detaily na hrane kvadrantu pridávajú niečo extra do vášho priestoru a určite potešia vaše oko. Pokiaľ hľadáte kombináciu hodnoty a vzhľadu, E-15 je voľbou pre vás. Rodinu týchto modelov zahŕňajú aj E-16 a E-25. Stropná lišta Marbet LUX E-15 je nielen ľahká a ľahko sa inštaluje, ale je aj extrémne univerzálna. Okrem toho ju možno ľahko natierať akrylovými alebo vodou riediteľnými farbami, čo umožňuje bezproblémové splynutie s akýmkoľvek dekorom.

Jednou z hlavných výhod použitia polystyrénových líšt je ich schopnosť vytvoriť plynulý prechod medzi stenou a stropom, čo má za následok rafinovaný vzhľad vašich miestností. Polystyrénové lišty navyše účinne skryjú akékoľvek nevzhľadné oblasti na vašich stenách, čím ďalej zvyšujú ich vizuálnu príťažlivosť.

Ľahký a dekoratívny XPS (extrudovaný polystyrén s uzavretými bunkami), je nielen neuveriteľne ľahký, ale taktiež sa ľahko čistí a je vysoko odolný. Vďaka nízkej hmotnosti je inštalácia pomocou lepidla hračka. Polystyrénové stropné lišty Marbet Lux sú vyrábané v Európe v súlade s európskymi normami zdravotnej nezávadnosti. Neobsahujú rozpúšťadlá a sú šetrné k životnému prostrediu. Dĺžka polystyrénových líšt je 2 metre.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Stropné
Materiál Extrudovaný polystyrén
Pretierateľná Áno
Výška mm 80
Šírka mm 80
Dĺžka mm 2000
Výška do mm 80
Farba Biela
Typ Lišta
Hustota kg/m³ 70
Tolerancia +/- 2 mm

Stropná polystyrénová lišta Marbet Lux E-15

Katalógové číslo:
52521801150
Hmotnosť:
0.41 kg
Objem:
12.8 l
Výrobca:
Marbet
Dostupnosť: Skladom
Naša cena s DPH
3,40 €
Množstvo:
5 Ks (10 bm)

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Zašleme vám vzorku s dopravou zdarma

1,90 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Prvým tipom, ktorý si musíte pamätať, pokiaľ ide o stropnú polystyrénovú lištu, je vybrať správnu veľkosť a design, ktorý doplní váš strop a celkový interiér.

  • Je dôležité správne zmerať a rezať polystyrénovú lištu, aby bola inštalácia dokonalá a profesionálna.
  • Prioritou je použitie vysoko kvalitného lepidla, aby ste lištu pevne pripevnili a zaistili tak jej trvanlivosť a dlhú životnosť.
  • Pravidelne čistite a udržujte polystyrénovú lištu, aby vyzerala stále sviežo a bola bez prachu alebo nečistôt.
  • Zvážte použitie ďalších dekoračných prvkov, ako je maľba alebo glazúra, aby ste zvýraznili vzhľad lišty a ďalej personalizovali svoj priestor.
  • Ak si nie ste istí s inštaláciou alebo chcete dosiahnuť zložitejšie designy, vyhľadajte odbornú radu alebo pomoc.
  • Pri inštalácii si dajte čas, aby ste dosiahli presnosť a precíznosť, pretože to prispeje k celkovému vizuálnemu efektu lišty.

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky