Polystyrénová rozeta Marbet Design R15 je úplne skvelá! Jej stredom je ohromujúci kvet, ktorý je obklopený krásne zakriveným, vzorovaným okrajom. Tento dizajn je taký zložitý a podmanivý, že okamžite pozdvihne vzhľad a dojem z akéhokoľvek priestoru. Pokiaľ chcete svojmu interiéru dodať nádych elegancie a sofistikovanosti, nehľadajte nič iné ako polystyrénovú rozetu Marbet Design R15. Verte mi, bude to vyhlásenie, ktoré určite zapôsobí na každého, kto sa naňho pozrie. Polystyrénovú rozetu jednoducho pripevníte na strop pomocou lepidla a potom ju natrite farbou podľa vášho výberu.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Stropný
Priemer cm 34
Materiál Polystyrén EPS
Pretierateľná Áno
Hrúbka mm 38
Farba Biela
Typ Rozety
Hustota kg/m³ 50

Priložené súbory

Marbet_EPS.pdf (140 kB)
Stiahnite si materiálový list

Montaz.pdf (4,12 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Stropná rozeta Marbet R15 priemer 34

Katalógové číslo:
52521801419
Hmotnosť:
0.13 kg
Objem:
4.636 l
Výrobca:
Marbet
Cena s DPH:
6,10 €
Dostupnosť:
Skladom
MNOŽSTVO:
9 ks
ks

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Stropné rozety musia byť opatrené finálnym náterom. Vhodné sú vodou riediteľné disperzné farby a disperzné farby na báze akrylu. Nesmú sa používať vápenné farby, silikátové farby, silikónové živice a ich zmesové produkty.

Polystyrénové rozety je nutné skladovať v suchu: odporúčaná teplota +15 °C až +25 °C, rel. Vlhkosť 45% až 65%. Na dosiahnutie optimálnych konečných výsledkov by malo byť spracovanie vykonávané za podobných vlhkostných a teplotných podmienok, aké sa nachádzajú v miestnostiach po konečnej montáži (klíma obývacej izby). Je potrebné sa vyvarovať spracovania na vlhkých povrchoch alebo s urýchleným sušením (odvlhčovač vzduchu v miestnosti) a tiež veľmi vysokým teplotám.

Ako podklad sú vhodné tapetované, nenatreté a natreté omietnuté povrchy. Povrchy musia byť stabilné, čisté, suché, rovné a zbavené prachu a mastnoty. V prípade potreby je potrebné povrch stropu zbrúsiť a potom vyčistiť.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky