Už nikdy nebudete musieť tráviť hodiny hľadaním dokonalého ozdobného prvku pre svoj interiér. Rozety Marbet Design R17 sú tým pravým riešením pre vás. Okolo nezdobeného stredu sa tiahne jednoduchý, klenutý prstenec, na ktorý nadväzuje jemný štylizovaný kvetinový vzor. Tieto rozety sú vyrobené z polystyrénu, čo zaručuje ich trvanlivosť a jednoduchú inštaláciu. Pridajte do svojho interiéru niečo jedinečné a vytvorte si prostredie plné elegancie a štýlu s rozetami Marbet Design R17. Polystyrénovú rozetu jednoducho pripevníte na strop pomocou lepidla a potom ju natrite farbou podľa vášho výberu.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Stropný
Priemer cm 28
Materiál Polystyrén EPS
Pretierateľná Áno
Hrúbka mm 37
Farba Biela
Typ Rozety
Hustota kg/m³ 70

Priložené súbory

Marbet_EPS.pdf (140 kB)
Stiahnite si materiálový list

Montaz.pdf (4,12 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Stropná rozeta Marbet R17 priemer 28

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Stropné rozety musia byť opatrené finálnym náterom. Vhodné sú vodou riediteľné disperzné farby a disperzné farby na báze akrylu. Nesmú sa používať vápenné farby, silikátové farby, silikónové živice a ich zmesové produkty.

Polystyrénové rozety je nutné skladovať v suchu: odporúčaná teplota +15 °C až +25 °C, rel. Vlhkosť 45% až 65%. Na dosiahnutie optimálnych konečných výsledkov by malo byť spracovanie vykonávané za podobných vlhkostných a teplotných podmienok, aké sa nachádzajú v miestnostiach po konečnej montáži (klíma obývacej izby). Je potrebné sa vyvarovať spracovania na vlhkých povrchoch alebo s urýchleným sušením (odvlhčovač vzduchu v miestnosti) a tiež veľmi vysokým teplotám.

Ako podklad sú vhodné tapetované, nenatreté a natreté omietnuté povrchy. Povrchy musia byť stabilné, čisté, suché, rovné a zbavené prachu a mastnoty. V prípade potreby je potrebné povrch stropu zbrúsiť a potom vyčistiť.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky