Stropná rozeta Marbet Design R20 je bezpochyby majstrovským dielom. Jej skvele spracovaný dizajn predvádza zložité kvetinové vzory na vonkajšom aj vnútornom prstenci, čo vedie k fascinujúcemu vizuálnemu pohľadu. Začlenenie nezdobených prstencov ďalej zvyšuje estetiku a vytvára podmanivý vlnitý vzor. Táto stropná ružica so svojou čistou eleganciou a prepracovanosťou nepochybne slúži ako dokonalá konečná úprava, ktorá pozdvihne každú miestnosť. Využite príležitosť urobiť odvážne vyhlásenie so stropnou rozetou R20. Polystyrénovú rozetu jednoducho pripevníte na strop pomocou lepidla a potom ju natrite farbou podľa vášho výberu.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Stropný
Priemer cm 40
Materiál Polystyrén EPS
Pretierateľná Áno
Hrúbka mm 41
Farba Biela
Typ Rozety
Hustota kg/m³ 50

Priložené súbory

Marbet_EPS.pdf (140 kB)
Stiahnite si materiálový list

Montaz.pdf (4,12 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Stropná rozeta Marbet R20 priemer 40

Katalógové číslo:
52521801423
Hmotnosť:
0.19 kg
Objem:
7.75 l
Výrobca:
Marbet
Cena s DPH:
6,10 €
Dostupnosť:
Skladom
MNOŽSTVO:
3 ks
ks

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Stropné rozety musia byť opatrené finálnym náterom. Vhodné sú vodou riediteľné disperzné farby a disperzné farby na báze akrylu. Nesmú sa používať vápenné farby, silikátové farby, silikónové živice a ich zmesové produkty.

Polystyrénové rozety je nutné skladovať v suchu: odporúčaná teplota +15 °C až +25 °C, rel. Vlhkosť 45% až 65%. Na dosiahnutie optimálnych konečných výsledkov by malo byť spracovanie vykonávané za podobných vlhkostných a teplotných podmienok, aké sa nachádzajú v miestnostiach po konečnej montáži (klíma obývacej izby). Je potrebné sa vyvarovať spracovania na vlhkých povrchoch alebo s urýchleným sušením (odvlhčovač vzduchu v miestnosti) a tiež veľmi vysokým teplotám.

Ako podklad sú vhodné tapetované, nenatreté a natreté omietnuté povrchy. Povrchy musia byť stabilné, čisté, suché, rovné a zbavené prachu a mastnoty. V prípade potreby je potrebné povrch stropu zbrúsiť a potom vyčistiť.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky