Stred polystyrénovej rozety R23 od Marbet Design je naozaj ohromujúci. Táto rozeta je zdobená krásnym kvetom, ktorý je obklopený elegantným, zakriveným vzorom. Pokiaľ túžite po nádhernom a elegantnom priestore, potom je táto rozeta tou správnou voľbou pre vás. Je veľmi ľahké ju pripevniť na strop pomocou lepidla a potom ju môžete natrieť farbou podľa svojho výberu. Pridanie tejto rozety do vášho priestoru prinesie nádherný a elegantný dotyk, ktorý určite oceníte.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Stropný
Priemer cm 60
Materiál Polystyrén EPS
Pretierateľná Áno
Hrúbka mm 65
Farba Biela
Typ Rozety
Hustota kg/m³ 50

Priložené súbory

Marbet_EPS.pdf (140 kB)
Stiahnite si materiálový list

Montaz.pdf (4,12 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Stropná rozeta Marbet R23 priemer 60

Katalógové číslo:
52521801426
Hmotnosť:
0.471 kg
Objem:
19.5 l
Výrobca:
Marbet
Cena s DPH:
10,70 €
Dostupnosť:
Skladom
MNOŽSTVO:
4 ks
ks

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Stropné rozety musia byť opatrené finálnym náterom. Vhodné sú vodou riediteľné disperzné farby a disperzné farby na báze akrylu. Nesmú sa používať vápenné farby, silikátové farby, silikónové živice a ich zmesové produkty.

Polystyrénové rozety je nutné skladovať v suchu: odporúčaná teplota +15 °C až +25 °C, rel. Vlhkosť 45% až 65%. Na dosiahnutie optimálnych konečných výsledkov by malo byť spracovanie vykonávané za podobných vlhkostných a teplotných podmienok, aké sa nachádzajú v miestnostiach po konečnej montáži (klíma obývacej izby). Je potrebné sa vyvarovať spracovania na vlhkých povrchoch alebo s urýchleným sušením (odvlhčovač vzduchu v miestnosti) a tiež veľmi vysokým teplotám.

Ako podklad sú vhodné tapetované, nenatreté a natreté omietnuté povrchy. Povrchy musia byť stabilné, čisté, suché, rovné a zbavené prachu a mastnoty. V prípade potreby je potrebné povrch stropu zbrúsiť a potom vyčistiť.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky