Rozeta Marbet Design R33 Energy je šesťhranná polystyrénová ružica, ktorá je nielen krásna, ale aj praktická. S jej plochým dizajnom a prekrývajúcimi sa tvarmi listov sa stane skvelým doplnkom vášho bytového priestoru. Nielenže pritiahne pozornosť svojim unikátnym vzhľadom, ale taktiež vám poskytne príjemnú atmosféru. Vyberte si rozetu Marbet Design R33 a urobte zo svojho domova miestnosť, o ktorej sa vaši hostia budú baviť. Polystyrénovú rozetu jednoducho pripevníte na strop pomocou lepidla a potom ju natrite farbou podľa vášho výberu.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Stropný
Priemer cm 63
Materiál Polystyrén EPS
Pretierateľná Áno
Hrúbka mm 60
Farba Biela
Typ Rozety
Hustota kg/m³ 50

Priložené súbory

Marbet_EPS.pdf (140 kB)
Stiahnite si materiálový list

Montaz.pdf (4,12 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Stropná rozeta Marbet R33 priemer 63

Katalógové číslo:
52520203330
Hmotnosť:
0.18 kg
Objem:
3.923 l
Výrobca:
Marbet
Cena s DPH:
16,80 €
Dostupnosť:
Skladom
MNOŽSTVO:
3 ks
ks

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Kolekcia Energy je odvážnym a dynamickým vytvorením talentovaného dizajnérskeho dua Michał Latka a Łukasz Smolarczyk, ktorí čerpali inšpiráciu z modernizmu 50. a 60. rokov. Táto kolekcia je ideálna pre moderné interiéry, pridáva dotyk expresivity a definuje charakter každého priestoru. V klasických interiéroch slúži ako výrazný kontrast, či už v štýlovej bielej proti bielym stenám alebo ako pozadie k živým farbám, vytvárajúce naozaj ohromujúci dojem. Nenechajte si ujsť túto kolekciu, ktorá do vášho domova prináša jedinečný a odvážny prvok!

Stropné rozety musia byť opatrené finálnym náterom. Vhodné sú vodou riediteľné disperzné farby a disperzné farby na báze akrylu. Nesmú sa používať vápenné farby, silikátové farby, silikónové živice a ich zmesové produkty.

Polystyrénové rozety je nutné skladovať v suchu: odporúčaná teplota +15 °C až +25 °C, rel. Vlhkosť 45% až 65%. Na dosiahnutie optimálnych konečných výsledkov by malo byť spracovanie vykonávané za podobných vlhkostných a teplotných podmienok, aké sa nachádzajú v miestnostiach po konečnej montáži (klíma obývacej izby). Je potrebné sa vyvarovať spracovania na vlhkých povrchoch alebo s urýchleným sušením (odvlhčovač vzduchu v miestnosti) a tiež veľmi vysokým teplotám.

Ako podklad sú vhodné tapetované, nenatreté a natreté omietnuté povrchy. Povrchy musia byť stabilné, čisté, suché, rovné a zbavené prachu a mastnoty. V prípade potreby je potrebné povrch stropu zbrúsiť a potom vyčistiť.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky