Premeňte svoj strop na umelecké dielo pomocou stropného medailónu Marbet Design R5. Tento ohromujúci kúsok sa vyznačuje krásnym vyvýšeným listom a kvetinovým vzorom, usporiadaným do symetrického vzoru, ktorý dodáva nádych elegancie do každej miestnosti. Tento stropný medailón vyrobený z polystyrénu je ideálny na pridanie dekoratívneho nádychu vašim stropom. Ústredný motív je tiež replikovaný v plochej forme pozdĺž okraja medailónu a vytvára súdržný a vizuálne príťažlivý dizajn. Pozdvihnite svoj priestor pomocou stropného medailónu Marbet Design R5 a vneste do svojho domova dotyk sofistikovanosti. Polystyrénovú rozetu jednoducho pripevníte na strop pomocou lepidla a potom ju natrite farbou podľa vášho výberu.
 

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Stropný
Priemer cm 40
Materiál Extrudovaný polystyrén
Pretierateľná Áno
Hrúbka mm 40
Farba Biela
Typ Rozety
Hustota kg/m³ 50

Priložené súbory

Marbet_EPS.pdf (140 kB)
Stiahnite si materiálový list

Montaz.pdf (4,12 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Stropná rozeta Marbet R5 priemer 40

Katalógové číslo:
52521801409
Hmotnosť:
0.204 kg
Objem:
11.62 l
Výrobca:
Marbet
Cena s DPH:
7,60 €
Dostupnosť:
Skladom
MNOŽSTVO:
5 ks
ks

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Stropné rozety musia byť opatrené finálnym náterom. Vhodné sú vodou riediteľné disperzné farby a disperzné farby na báze akrylu. Nesmú sa používať vápenné farby, silikátové farby, silikónové živice a ich zmesové produkty.

Polystyrénové rozety je nutné skladovať v suchu: odporúčaná teplota +15 °C až +25 °C, rel. Vlhkosť 45% až 65%. Na dosiahnutie optimálnych konečných výsledkov by malo byť spracovanie vykonávané za podobných vlhkostných a teplotných podmienok, aké sa nachádzajú v miestnostiach po konečnej montáži (klíma obývacej izby). Je potrebné sa vyvarovať spracovania na vlhkých povrchoch alebo s urýchleným sušením (odvlhčovač vzduchu v miestnosti) a tiež veľmi vysokým teplotám.

Ako podklad sú vhodné tapetované, nenatreté a natreté omietnuté povrchy. Povrchy musia byť stabilné, čisté, suché, rovné a zbavené prachu a mastnoty. V prípade potreby je potrebné povrch stropu zbrúsiť a potom vyčistiť.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky