Stropná rozeta Marbet R6 je krásne navrhnutý dekoratívny prvok, ktorý dodá každému priestoru dotyk elegancie. Rozeta má motív listu so stredovým púčikom, obklopenú kruhom štylizovaných korálikov a kruhom pletených stuh. Je ideálny na zvýraznenie krásy svietnikov a stenových svetiel, ale tiež sa dá použiť ako mandala na jednofarebných stenách a strope. Pridajte do svojho priestoru štipku sofistikácie s touto ohromujúcou rozetou. Polystyrénovú rozetu jednoducho pripevníte na strop pomocou lepidla a potom ju natrite farbou podľa vášho výberu. Stropnú rozetu je možné pretierať vodou riediteľnými a akrylátovými farbami.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Stropný
Priemer cm 30
Materiál Polystyrén EPS
Pretierateľná Áno
Hrúbka mm 32
Farba Biela
Typ Rozety
Hustota kg/m³ 50

Priložené súbory

Marbet_EPS.pdf (140 kB)
Stiahnite si materiálový list

Montaz.pdf (4,12 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Stropná rozeta Marbet R6 priemer 30

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Stropné rozety musia byť opatrené finálnym náterom. Vhodné sú vodou riediteľné disperzné farby a disperzné farby na báze akrylu. Nesmú sa používať vápenné farby, silikátové farby, silikónové živice a ich zmesové produkty.

Polystyrénové rozety je nutné skladovať v suchu: odporúčaná teplota +15 °C až +25 °C, rel. Vlhkosť 45% až 65%. Na dosiahnutie optimálnych konečných výsledkov by malo byť spracovanie vykonávané za podobných vlhkostných a teplotných podmienok, aké sa nachádzajú v miestnostiach po konečnej montáži (klíma obývacej izby). Je potrebné sa vyvarovať spracovania na vlhkých povrchoch alebo s urýchleným sušením (odvlhčovač vzduchu v miestnosti) a tiež veľmi vysokým teplotám.

Ako podklad sú vhodné tapetované, nenatreté a natreté omietnuté povrchy. Povrchy musia byť stabilné, čisté, suché, rovné a zbavené prachu a mastnoty. V prípade potreby je potrebné povrch stropu zbrúsiť a potom vyčistiť.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky