Osmo Tvrdý voskový olej Pure je vysoko kvalitný materiál k povrchovej úprave drevených podláh pre profesionálne kladača parkiet, bez obsahu rozpúšťadiel, vhodný pre všetky drevené podlahy podľa DIN 18356. Tvrdý voskový olej Pure sa vyznačuje zvláštne tvrdosťou povrchu a odolnosťou proti ošlapání. Odpudzuje vodu a je nenáchylný k zašpineniu. Škvrny možno odstrániť ľahko a bez stôp. Dodatočnú úpravu jednotlivých silne zaťažovaných a poškodených miest bez viditeľných okrajov možno vykonať len jednoduchým očistením a pretrením.

Tvrdý voskový olej Pure je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov a voskov. Má otvorené póry, neodprýskává, nepraská a neodlupuje sa. Preto sa obzvlášť hodí na použitie vo vlhkých priestoroch ako kuchyňa a kúpeľňa. Povrch je odolný voči vínu, pivu, cola nápojom, káve, čaji, ovocným šťavám, mlieku, vode atď. Podľa DIN EN 12720.

Oblasti použitia: Drevené podlahy vo vnútorných priestoroch. Dva nánosy stačí (žiadny základný náter). U prírodného dreva sa zvýrazní štruktúra a kresba žiliek dreva. Polomatný stupeň lesku povrchu možno zintenzívniť vyleštením. Podlaha s úpravou Osmo Tvrdým voskovým olejom Pure je s pribúdajúcim vekom stále krajšia.

Parametre

Parameter Popis
Výdatnosť m²/l 1 liter stačí na cca. 30 - 40 m2 pri 2 náteroch
Počet náterov 2 - 3
Náradie pre aplikáciu Špachtľa
Typ Tvrdé voskové
Prevedenie Bezfarebné
Použitie Interiér
Stupeň lesku Polomat
Doba zaschnutia 8-10 hodín
Zloženie Prírodné rastlinné oleje a vosky
Riedenie Neriediť

Priložené súbory

Osmo Pure 5125.pdf (182 kB)
Technický list CZ

Tvrdý voskový olej Osmo 5125 Pure polomat 1l

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky