Ukončovacia lišta L keramických obkladov a dlažieb Profilpas Proangle AI je vyrobená z nerezovej ocele AISI 304. Je vhodná na použitie v potravinárskom priemysle, nemocniciach, bazénoch a akomkoľvek vonkajšom prostredí. Rad ukončovacích profilov Proangle Q je považovaný za „univerzálny“ pre svoju schopnosť prispôsobiť sa rôznym potrebám. V skutočnosti sa Proangle Q vďaka svojmu L tvaru odporúča nielen na olemovanie a ochranu vonkajších rohov obkladov, ale aj na podlahy a schody z rôznych materiálov, kamenné koberce a spojenie podláh rovnakých výšok.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie L lišty
Dĺžka mm 2700
Hrúbka mm 1
Dekor Nerez
Materiál Nerez
Povrch Leštený
Exteriér Áno

Priložené súbory

PROANGLE_scheda_tecnica cs.pdf (2,17 MB)
Stiahnite si technické údaje

Ukončovacia lišta L Proangle AI Nerez oceľ leštená AISI 304

Výrobca:
Profilpas
Cena s DPH:
od 25,30 €
Dostupnosť:
30 dní
Foto Katalóg. číslo / Názov Dostupnosť Množstvo Cena s DPH Kúpiť kusov
Ukončovacia lišta L Proangle AI Nerez oceľ AISI 304 leštená 6 mm 91642
Výška 6 mm
30 dní 0 ks 25,30 €
Ukončovacia lišta L Proangle AI Nerez oceľ AISI 304 leštená 8 mm 91644
Výška 8 mm
30 dní 0 ks 26,10 €
Ukončovacia lišta L Proangle AI Nerez oceľ AISI 304 leštená 9 mm 91645
Výška 9 mm
30 dní 0 ks 26,80 €
Ukončovacia lišta L Proangle AI Nerez oceľ AISI 304 leštená 10 mm 91646
Výška 10 mm
30 dní 0 ks 27,30 €
Ukončovacia lišta L Proangle AI Nerez oceľ AISI 304 leštená 11 mm 91647
Výška 11 mm
30 dní 0 ks 28,00 €
Ukončovacia lišta L Proangle AI Nerez oceľ AISI 304 leštená 12,5 mm 91648
Výška 12,5 mm
30 dní 0 ks 28,40 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Nerez oceľ: AISI 304 - DIN 1.4301 V2A je vysoko odolná proti hlavným chemickým a atmosferickým vplyvom, proti vápnu a malte, proti lepidlám na dlažbu a čistiacim prípravkom. Je vhodná aj pre použitie v potravinárskom priemysle, nemocniciach, bazénoch a akomkoľvek vonkajšom prostredí, apod.

Plochy z nerez ocele môžu byť leštené pomocou príslušných bežne predávaných prípravkov. Nerez oceľ sa ľahko čistí a je veľmi hygienická; hladký a neporóznych povrch činí usadenie a prežitie baktérií alebo iných mikroorganizmov veľmi nepravdepodobným. Pre zachovanie dokonalej čistoty oceľových plôch stačí niekoľko jednoduchých pravidiel: stačí ich umyť teplou vodou a saponátom, dokonale opláchnuť a osušiť mäkkou handrou. V prípade plôch vystavených atmosférickým a agresívnym vplyvom sa odporúča pravidelné čistenie nerez ocele, aby povrch zostal nedotknutý a nedošlo k hrdzaveniu. Povrch z brúsenej nerez ocele vždy čistite po smere brúsenia, nie naprieč. V prípade odreniny použite príslušný čistiaci - leštiaci prípravok pre nerez oceľ a mäkký handru.

V žiadnom prípade pri čistení nepoužívajte:

  • čistiace prípravky s obsahom kyseliny chlorovodíkovej (čiže soľnej), s obsahom kyseliny fluorovodíkovej alebo s bielidlami; zamedzte priamemu styku čistiacich prípravkov obsahujúcich chloridy s povrchom, s výnimkou prípadov, keď sú aplikované na krátku dobu a potom dokonale opláchnuté.
  • abrazívne čistiace prípravky v prášku môžu poškodiť povrchovú úpravu profilu.

Nenechávajte dlhodobo v styku s profilmi z nerez ocele predmety alebo náradie z obyčajnej ocele (napr. kefy alebo oceľové vlákno bežne používané pre odstránenie zvyškov malty alebo iných materiálov); hrozí prenos železnatých častíc (kontaminácie), ktoré spôsobujú na povrchu hrdzavé škvrny. Nenechávajte dlhodobo v styku s povrchmi z nerez ocele vlhkej handry alebo huby, ktoré môžu spôsobiť vznik neestetických škvŕn od vody.

Spôsob pokládky s lepidlom

  • Zmerajte požadovanú dĺžku a odrežete profil pomocou vhodného nástroja.
  • Pomocou ozubené špachtle rozotrite lepidlo na ploche určenej pre pokládku.
  • Stlačte profil tak, aby z otvoru pozdĺžne lišty vytekalo vopred nanesené lepidlo.
  • Položte a jemne stlačte obloženie až do tej doby, kedy bude horná plocha dokonale vyrovnaná s hornou plochou profilu a v zodpovedajúcej vzdialenosti pre príslušnú škáru (väcšinou od 1 do 3 milimetra).
  • Pomocou vhodného škárovacieho materiálu uzavrite priestor medzi obložením a profilom. Pomocou mäkkej huby a vody očistou do 10 minút od aplikácie zvyšky škárovacieho materiálu, lepidiel, riedidiel. apod.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky