Prémiový vlnený koberec Edel Burford Bridge je vyrobený zo 100% vlnenej priadze hmotnosti 1360 gr./m² s celkovou hrúbkou 9 mm, čo znamená vynikajúce tepelne aj zvukovo izolačné vlastnosti. Štruktúra je veľká slučka, ktorá sa skladá z niekoľkých samostatných vlákien. Exkluzivita tejto kolekcie vlnených kobercov je najvyšší možný stupeň záťaže 33. Tento prírodný koberec má antistatické vlastnosti a vynikajúcu odolnosť voči požiaru.

Slučka v klasickom hrubšom prevedení vyrobená zo 100% novozélandskej vlny, jej luxusný vzhľad pozdvihne prestíž každého interiéru. Vysoká trieda záťaže, najvyššia trieda nehorľavosti a nešpinivá úprava Scotchgard garantuje, že výrobok môže byť použitý nielen v bytových, ale aj v komerčných projektoch. Burford Brige sa svojim klasickým dizajnom optimálne hodí aj na výrobu kusových kobercov v rozmere i tvare podľa požiadavky zákazníka.

Odporúčame si pred nákupom zapožičať vzorku koberca 40 x 30 cm.

Parametre

Parameter Popis
Typ Slučkový
Názov rady Burford Bridge
Prevedenie Metráž
Šírka m 5
Vlákno Vlna
Zloženie vlákna 100%
Podložka Ceneva
Výška vlasu mm 6
Výška celková mm 9
Gramáž celková g/m² 2400
Gramáž vlasu g/m² 1360
Počet vpichov /m² 30.020
Vhodné pre podlahové vykurovanie Áno
Horľavosť Bfl-s1
Použitie na schody Príležitostné
Kolieskové stoličky Nie
Farba Sivá
Komfort 5
Záťaž 33
Zem pôvodu Holandsko

Priložené súbory

Edel_Ceneva.pdf (1,46 MB)
Podklad Ceneva

Burford Bridge.pdf (161 kB)
Technický list

Vlnený koberec Burford Bridge 279 šírka 5m

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

 

 

 

 

Ceneva

Ceneva® prvý podkladový materiál na svete na výrobu kobercov, ktorý neobsahuje styrene-butadien, namiesto neho sa používa vinyl-acetát etylén (VAE). VAE dáva koberci rad výhod oproti štandardne používanému SBS a je riešením pre všetkých, ktorí sa chcú starať o životné prostredie. Nižšie emisie prchavých organických zlúčenín VOC. Neprítomnosť zápachu, znížená horľavosť. Väčšia elasticita koberce pri pokládke. Kvalitnejšie ukotvenie vlákna v podklade.

 

Scotchgard

Scotchgard™ vybrané produkty Edel Carpets sú v záujme zlepšenia úžitkových vlastností ošetrené technológiou Scotchgard. Táto protišpinivá úprava zvyšuje odolnosť koberca voči zašpineniu a zvyšuje zároveň jeho odolnosť voči opotrebovaniu.

 

GUT: Starostlivosť o životné prostredie a zdravotná nezávadnosť výrobkov EDEL potvrdzuje tiež certifikát GUT, ktorý bol zavedený v roku 1990 a je nemeckým združením "Gemeinschaft umweltfreundlicher Teppichboden e.V" udeľovaný tým výrobcom kobercov, ktorí vo všetkých fázach výroby aj životného cyklu svojich výrobkov garantujú maximálnu šetrnosť voči životnému prostrediu a komplexnú ochranu užívateľov.

 

DIBT

DIBT: Výrobný proces v Edel Carpets spĺňa najprísnejšie ekologické požiadavky. Ekologickú nezávadnosť výroby aj samotných výrobkov Edel Carpets potvrdzuje nemecký ekologický certifikát DIBT, ktorý garantuje, že spotrebiteľ nebude vystavený vplyvu škodlivých látok.

 

 

Obšití

Bordúry - kusové koberce EDEL na mieru: je možné si zvoliť farbu a typ bordúry. Vyrobíme Vám koberec, ktorý bude plne zodpovedať Vašim predstavám a požiadavkám. Môžete zvoliť klasické obšitie koberca niťou, textilnú bordúru 1 alebo 5 cm, filcovou bordúru širokú 5 cm, koženú bordúru 5 cm a nakoniec nádherné ukončenie koberce Volume. Dodanie kobercov v individuálnych tvaroch a rozmeroch (obdĺžniky, štvorce, kruhy, elipsy, ...) sú limitované maximálnym rozmerom jednej strany 400 cm. Bordúry obsahujú aj podložku, ktorá chráni koberec aby nekĺzal a nepoškrabal podlahu pod kobercom. Výnimku tvoria koberce, ktoré sú obšité štandardné niťou. Tolerancia rozmerov pri výrobe 1-2 cm. Výroba kusového koberca Edel s továrenským obšitím je cca. raz taká, ako cena koberca. Vždy záleží na množstve a type bordúry.

 

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky