Vlnený koberec Eden Lawrence 229 Ash je vyrobený zo 100% vlny. Koberec je textúrovaný, na Ceneva podložke, s celkovou výškou 6 mm a hmotnosťou 700 g/m². Zemité farby do dajú každému interiéru prírodnů atmosféru, typickú pre výrobky zo 100% vlny.

Vzorku koberce môžeme zapožičať.

Parametre

Parameter Popis
Typ Slučkový
Názov rady Lawrence
Prevedenie Metráž
Šírka m 4
Vlákno Vlna
Zloženie vlákna 100%
Podložka Ceneva
Výška vlasu mm 3 - 4
Výška celková mm 6
Gramáž celková g/m² 1800
Gramáž vlasu g/m² 700
Počet vpichov /m² 74.340
Vhodné pre podlahové vykurovanie Áno
Tepelný odpor m²K/W 0,09
Nepriepustnosť krokového hluku 20 dB
Horľavosť Cfl s1
Použitie na schody Nie
Farba Sivá
Komfort 2
Záťaž 22
Zem pôvodu Holandsko

Priložené súbory

Lawrence.pdf (127 kB)
Technický list

Ceneva.pdf (1,44 MB)
Podložka Ceneva

Vlnený koberec Lawrence 229 šírka 4m

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Lawrence

 

 

 

 

Ceneva

Ceneva® prvý podkladový materiál na svete na výrobu kobercov, ktorý neobsahuje styrene-butadien, namiesto neho sa používa vinyl-acetát etylén (VAE). VAE dáva koberci rad výhod oproti štandardne používanému SBS a je riešením pre všetkých, ktorí sa chcú starať o životné prostredie. Nižšie emisie prchavých organických zlúčenín VOC. Neprítomnosť zápachu, znížená horľavosť. Väčšia elasticita koberce pri pokládke. Kvalitnejšie ukotvenie vlákna v podklade.

 

GUT: Starostlivosť o životné prostredie a zdravotná nezávadnosť výrobkov EDEL potvrdzuje tiež certifikát GUT, ktorý bol zavedený v roku 1990 a je nemeckým združením "Gemeinschaft umweltfreundlicher Teppichboden e.V" udeľovaný tým výrobcom kobercov, ktorí vo všetkých fázach výroby aj životného cyklu svojich výrobkov garantujú maximálnu šetrnosť voči životnému prostrediu a komplexnú ochranu užívateľov.

 

DIBT

DIBT: Výrobný proces v Edel Carpets spĺňa najprísnejšie ekologické požiadavky. Ekologickú nezávadnosť výroby aj samotných výrobkov Edel Carpets potvrdzuje nemecký ekologický certifikát DIBT, ktorý garantuje, že spotrebiteľ nebude vystavený vplyvu škodlivých látok.

 

 

Obšití

Bordúry - kusové koberce EDEL na mieru: je možné si zvoliť farbu a typ bordúry. Vyrobíme Vám koberec, ktorý bude plne zodpovedať Vašim predstavám a požiadavkám. Môžete zvoliť klasické obšitie koberca niťou, textilnú bordúru 1 alebo 5 cm, filcovou bordúru širokú 5 cm, koženú bordúru 5 cm a nakoniec nádherné ukončenie koberce Volume. Dodanie kobercov v individuálnych tvaroch a rozmeroch (obdĺžniky, štvorce, kruhy, elipsy, ...) sú limitované maximálnym rozmerom jednej strany 400 cm. Bordúry obsahujú aj podložku, ktorá chráni koberec aby nekĺzal a nepoškrabal podlahu pod kobercom. Výnimku tvoria koberce, ktoré sú obšité štandardné niťou. Tolerancia rozmerov pri výrobe 1-2 cm.

 

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky