Vnútorný nerezový roh Profilitec Sanitec SB15IL sa ľahko čistí a je navrhnutý tak, aby spĺňal hygienické požiadavky vo verejných priestoroch podliehajúcich hygienickým normám ako sú nemocnice, potravinárske prevádzky, verejné toalety. Zaisťuje dobrú odolnosť proti mechanickým nárazom a vysokú odolnosť proti korózii, väčšiny zriedených chemikálií vyskytujúcich sa v laboratóriách a agresívnych čistiacich prostriedkov. Vnútorný sanitárny profil je vyrobený z nerezovej ocele AISI 304.

Parametre

Parameter Popis
Typ Rohové lišty
Materiál Nerez
Délka mm 2700
Šírka mm 15
Výška mm 15
Povrch Leštený
Pripevneníe Lepenie
Dekor Nerez
Vhodné Obklady
Profil 15x15
Umiestnenie Interier
Krajina pôvodu Taliansko

Priložené súbory

Sanitec-SB15-IL.pdf (58 kB)
Stiahnite si technické údaje

Vnútorný roh Profilitec Sanitec SB15IL Nerez leštená 15x15x2700

Katalógové číslo:
SB15IL270
Hmotnosť:
0.564 kg
Výrobca:
Profilitec
Dostupnosť: 21 dní
Naša cena s DPH
49,80 €

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Nerez oceľ AISI 430 - DIN 1.4016 nie je odolná proti všetkým chemickým látkam, preto je nutné zamedziť, aby prišla do styku s agresívnymi prípravkami ako je kyselina soľná (HCl) a kyselina fosforečná (H3PO4).

Plochy z nerez ocele môžu byť leštené pomocou príslušných bežne predávaných prípravkov. Nerez oceľ sa ľahko čistí a je veľmi hygienická; hladký a neporóznych povrch činí usadenie a prežitie baktérií alebo iných mikroorganizmov veľmi nepravdepodobným. Pre zachovanie dokonalej čistoty oceľových plôch stačí niekoľko jednoduchých pravidiel: stačí ich umyť teplou vodou a saponátom, dokonale opláchnuť a osušiť mäkkou handrou. V prípade plôch vystavených atmosférickým a agresívnym vplyvom sa odporúča pravidelné čistenie nerez ocele, aby povrch zostal nedotknutý a nedošlo k hrdzaveniu. Povrch z brúsenej nerez ocele vždy čistite po smere brúsenia, nie naprieč. V prípade odreniny použite príslušný čistiaci - leštiaci prípravok pre nerez oceľ a mäkký handru.

V žiadnom prípade pri čistení nepoužívajte:

  • čistiace prípravky s obsahom kyseliny chlorovodíkovej (čiže soľnej), s obsahom kyseliny fluorovodíkovej alebo s bielidlami; zamedzte priamemu styku čistiacich prípravkov obsahujúcich chloridy s povrchom, s výnimkou prípadov, keď sú aplikované na krátku dobu a potom dokonale opláchnuté.
  • abrazívne čistiace prípravky v prášku môžu poškodiť povrchovú úpravu profilu.

Nenechávajte dlhodobo v styku s profilmi z nerez ocele predmety alebo náradie z obyčajnej ocele (napr. kefy alebo oceľové vlákno bežne používané pre odstránenie zvyškov malty alebo iných materiálov); hrozí prenos železnatých častíc (kontaminácie), ktoré spôsobujú na povrchu hrdzavé škvrny. Nenechávajte dlhodobo v styku s povrchmi z nerez ocele vlhkej handry alebo huby, ktoré môžu spôsobiť vznik neestetických škvŕn od vody.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky