Záťažový koberec Arc edition Bach typu Saxony od firmy Balta v šírke role 4 metre. Strihaný koberec hotelového typu Bach je digitálne potlačený koberec, predstavujúci klasický vzor inšpirovaný návrhom "Fleur de Lys". Najnovšie high-rozlíšenie technológie tlače v kombinácii s bohatými farbami, zvýši texturálny aspekt a pridá navyše brilanciu na podlahu. Bach je vyrobená zo 100% PA Imprel polyamidového vlákna, pre väčšiu trvanlivosť, silu a odolnosť. Dodávame v 1 kvalitatívnej triede.

Pred nákupom odporúča si zapožičať vzorky kobercov.

Parametre

Parameter Popis
Typ Strihaný
Štýl Saxony
Názov rady Bach PM
Prevedenie Metráž
Šírka m 4
Vlákno Polyamid
Zloženie vlákna 100%
Podložka AB
Výška vlasu mm 4
Výška celková mm 7
Gramáž celková g/m² 1875
Gramáž vlasu g/m² 900
Počet vpichov /m² 170.000
Vhodné pre podlahové vykurovanie Áno
Tepelný odpor m²K/W 0,15
Nepriepustnosť krokového hluku 24 dB
Horľavosť Bfl-s1
Odolnosť proti vlhkosti 4 - 5
Použitie na schody Stále
Kolieskové stoličky Stále
Farba Červená
Komfort 2
Záťaž 32
Zem pôvodu Belgicko

Priložené súbory

Bach.pdf (947 kB)
Stiahnite si technické údaje

Balta Bach 10 záťažový koberec šírka 4m

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené

Odporúčame prikúpiť

 • Obšitie koberca oblé

  Obšitie koberca zabraňuje prípadnému štiepeniu a zväčší koberec cca.: o 1 cm. Množstvo bežných metrov (bm)...
  Cena s DPH: 4,10 €
  Dostupnosť: Skladom
 • Kobercová soklová lišta Megat 901 Biela

  Soklová kobercová lišta pre koberce Megat 901 je vyrobená z plastov so samolepiacou páskou pre ľahké prichytenie...
  Cena s DPH: 4,20 €
  Dostupnosť: Skladom
 • Kobercový sokel obšitý II

  Obšitý sokel z rovnakého materiálu ako koberec sa používa tam, kde sa koberec vďaka svojej výške nezmestí do...
  Cena s DPH: 8,40 €
  Dostupnosť: 10 dní
 • Kobercový sokel 2 do lišty bez obšitia 5 cm

  Kobercový sokel s výškou 5 cm na vloženie do plastovej kobercovej lišty . Množstvo bežných metrov (bm) kobercového...
  Cena s DPH: 5,00 €
  Dostupnosť: 10 dníPopis tovaru

Saxóny koberce sú obľúbené pre svoj luxusný vzhľad, plyšový pocit a hlboký vlas, vďaka čomu sú obľúbenou voľbou pre moderné aj tradičné interiéry. Tento typ koberca je typicky veľmi hustý, mäkký a dáva chôdzi „plyšový“ pocit. Zobrazujú stopy po chôdzi a stopy po vysávači, takže je ideálny pre spálne. Vlákna pri saxóne kobercov sú rovné a smerujú rovnakým smerom, takže keď sa vlas pohybuje, farba koberca sa prirodzene posúva zo svetlej do tmavej (alebo naopak). Koberce Saxony sú často porovnávané so svojím Velúrovým náprotivkom, pretože má podobný luxusný vzhľad a kvalitu. Proces výroby koberca saxóny zahŕňa pevné skrútenie vlákien, ich rozrezanie na dĺžku a následné použitie tepla, aby sa zabezpečilo, že štruktúra zostane zachovaná. Jednotný odtieň a vzhľad celého saxóny koberca je fantastický pre tých, ktorí radi menia svoj interiérový dizajn, pretože doplnia všetok nábytok a dekorácie.

 

 


 

 

Arc edition zo skupiny Belgického gigantu Balta Group, je výrobcom vysoko výkonných textilných podláh. Je jedným z popredných dodávateľov textilných podlahových krytín v Európe. Je to dané predovšetkým integrovanou výrobou, čo znamená, že si firma všetko vyrába sama, od vlákna až po hotovú podlahovú krytinu. Arc edition má navyše rozsiahly inventár a individualizované produkty, takže mnoho kobercov je ihneď k dispozícii. Sú vhodné najmä pre hotelový a gastronomický priemysel, rovnako ako pre rekreačné zariadenia a kancelárie. Arc edition je rad kobercov k dispozícii v rôznych kolekciách a atraktívnych designoch. Okrem funkčných aspektov vidí edícia Arc koberce predovšetkým ako vizuálne prvky, ktoré odrážajú firemný imidž. Záťažové koberce dokážu transformovať miestnosti a návrhy Arc a vyrába ich pre inštitúcie po celom svete.

 


 

Upozornenie

Fotografie produktu sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia monitora alebo zariadenia a svetelných podmienok, predovšetkým teplote osvetlenia. Fotografie zobrazujú iba vizuálne znázornenie koberca. Odporúčame si preto pred nákupom zapožičať od nás vzorky kobercov. Vzorky predstavujú výrez originálu, pomocou ktorého sa môžete presvedčiť o farbe a type povrchu. Najmä pri rustikálnych dekoroch upozorňujeme na to, že koberec môže mať viac farieb a že vzor sa v niektorých častiach koberca nachádza av iných sa líši. Chceme vám ponúknuť tie najlepšie príležitosti, ako sa dobre rozhodnúť. Pretože vzorka je niekedy dôležitá, aby ste si boli úplne istí, že nová podlaha bude ladiť aj s vašim nábytkom a vybavením.

Podľa ustanovenia § 7 ods. 6 písm. c) zákona č. 102/2014, nemožno pri tomto tovare bezdôvodne odstúpiť od kúpnej zmluvy, pretože bude upravené podľa požiadaviek kupujúceho. U celej výrobnej rolky koberca môžete odstúpiť.

Copyright: floorwood.cz, poprípade výrobca, je držiteľom autorských práv k uvedeným fotografiám kobercov.

Tolerancia rozmerov podľa normy ČSN 14159 je 1% (min 3cm), odporúčame objednať vždy skôr väčší rozmer s rezervou.

Zásoby kobercov u výrobcov alebo distribútorov, ktoré nie sú skladom v ČR, sa neustále menia, preto pred objednaním zašlite otázku s potrebným množstvom. Zistíme aktuálnu dostupnosť požadovaného množstva uvedeného koberca.

 

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky