Zatemňujúca roleta na rám okna DIMOUT Mini s hustou látkou 280 g/m2 z materiálu PES a hladkú štruktúrou na vnútornej strane a pogumovanou vonkajšou stranou, ktorá neprepustí svetlo a zatemní miestnosť. Roleta je určená pre montáž na rám okna všetkých typov, alebo balkónové dvere. Zatemňujúce rolety Mini sú navinuté na hliníkové rúrke s priemerom 17 mm. Montáž zatemňujúcej rolety Dimout nezaberie viac ako 5 minút času a nepotrebujete náradie. Rolety Mini majú ovládací mechanizmus s napínacím vlascom.

Zatemňujúce rolety Mini majú v základnej konfigurácii spodnú ukončovaciu lištu bielu z kovu a biely retiazkový mechanizmus s vlascom. Z príplatkových doplnkov možno zvoliť farebný mechanizmus. Spodnú lištu môžete zvoliť oceľovú v dvoch odtieňoch.

Mechanizmus u týchto roliet si môžete pri montáži nastaviť ako na pravú, tak na ľavú stranu. Držiak rolety na ráme okna je v štandarde pre šírku rámu 18 mm. Pre širšie rám je k dispozícii nastaviteľný držiak.

Šírka vrátane mechanizmu bude po pripočítaní 2,25 cm na každej strane k šírke látky, súčet šírka látky + 4,5 cm.

Príklad:

  • šírka skla je 72 cm, látka so zvoleným presahom 3 cm, bude široká 75 cm + je nutné počítať s šírkou mechanizmu 4,5 cm na návine rolety. Celková šírka návinu vrátane mechanizmu bude teda 79,5 cm, a látka široká 75 cm.

Pri zameraní rolety dajte pozor na vzdialenosť kľučky okná od skla, aby nebránila posunu rolety.

Parametre

Parameter Popis
Ovládanie Retiazkou
Prevedenie Zatemňujúce
Látka Pogumovaná
Výroba Na mieru
Montáž na Rám okna
Hriadeľ 17
Typ Vlasec
Šírka mechanizmu 2,25 cm na každej strane
Farba Modrá
Rada Dimout
Materiál látky 100% PES
Hrúbka tkaniny mm 0,42
Gramáž tkaniny g/m2 280
Stálofarebnosť látky 6 - 7
Zatemnenie % 100

Zatemňujúca roleta Modrá 10369 Dimout Mini

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Podobný tovarOtázka na predavačapresmerovat_automaticky