Zdobný ornament Marbet R4 je vyrobený z penového polystyrénu, technológiou vstrekovania. Táto technológia umožňuje získať rôzne vzory a dekory na povrchu výrobkov. Ornament je možné pretierať vodou riediteľnými a akrylátovými farbami, je určená na montáž na strop alebo na stenu. Výrobok neobsahuje škodlivé látky. Pri stanovenom účele použitia výrobku neboli zistené škodlivé účinky na zdravie a životné prostredie.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Stropný
Materiál Polystyrén EPS
Pretierateľná Áno
Rozmery mm 400 x 570
Hrúbka mm 36
Farba Biela
Typ Ornamenty
Hustota kg/m³ 50

Priložené súbory

Marbet_EPS.pdf (140 kB)
Stiahnite si materiálový list

Montaz.pdf (4,12 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Zdobný ornament Marbet R4 - 40 x 57 cm

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Stropné rozety musia byť opatrené finálnym náterom. Vhodné sú vodou riediteľné disperzné farby a disperzné farby na báze akrylu. Nesmú sa používať vápenné farby, silikátové farby, silikónové živice a ich zmesové produkty.

Polystyrénové rozety je nutné skladovať v suchu: odporúčaná teplota +15 °C až +25 °C, rel. Vlhkosť 45% až 65%. Na dosiahnutie optimálnych konečných výsledkov by malo byť spracovanie vykonávané za podobných vlhkostných a teplotných podmienok, aké sa nachádzajú v miestnostiach po konečnej montáži (klíma obývacej izby). Je potrebné sa vyvarovať spracovania na vlhkých povrchoch alebo s urýchleným sušením (odvlhčovač vzduchu v miestnosti) a tiež veľmi vysokým teplotám.

Ako podklad sú vhodné tapetované, nenatreté a natreté omietnuté povrchy. Povrchy musia byť stabilné, čisté, suché, rovné a zbavené prachu a mastnoty. V prípade potreby je potrebné povrch stropu zbrúsiť a potom vyčistiť.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky