Profesionálna High-tech akustická podložka pre plávajúce laminátové a drevená podlahy s najvyššou úrovňou potlačenia hluku v miestnosti 19 dB. Odporúčaná pre veľmi intenzívne využívané miestnosti - zvyšuje odolnosť podlahy, chráni zámky. Veľmi vysoký faktor odolnosti proti zaťaženiu. Podložka má najnižšiu hodnotu tepelného odporu 0,01 m²K/W, čo umožňuje efektívnu a ekonomickú prevádzku vykurovacieho systému. 3in1 znamená podložku s integrovanou parozábranou Aquastop a prekrývajúce sa fóliou s páskou. Protipožiarna trieda Bfl-s1. Nahrádza podložku Multiprotec Acoustic.

Skladba podložky: polyuretán PU + minerálne zložky + AL fólia

Podložka sa kladie striebornou fóliou nahor.

Parametre

Parameter Popis
Podlahové vykurovanie Áno
Hrúbka mm 3
Tepelný odpor m² K/W 0,010
RWS: Útlm odrazeného zvuku % 28
IS: Akustická izolácia dB 19
CS: Pevnosť v tlaku kPa 100
DL: Dynamická záťaž cyklov >250 000
Hustota kg/m2 1950
Rozmery 1 x 5 m
Obsah balenia v m² 5
Vyrovná nerovnosti mm 2
Parozábrana Obsahuje
Odolnosť vlhkosti SD >150
Materiál Polyuretán
Vhodná pre Laminát a drevo
Recyklácia Áno
Požiarna klasifikácia Bfl-s1
Formát Rola
Trieda Professional

Priložené súbory

Multiprotec_Absolute_3in1.pdf (202 kB)
Technický list

Arbiton Multiprotec Absolute 3in1 3 mm

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Rad ARBITON PROFESSIONAL predstavuje vysoko kvalitné podložky pre špecifické aplikácie. Pri praktickom použití, dosahujú špičkové hodnoty výkonu a sú tak vhodné pre náročných užívateľov požadujúcich špičkové parametre bez kompromisov.

Akustické zlepšenie: Podlaha v závislosti na druhu materiálu vydáva zvuky premenlivé intenzity v rôznych frekvenciách. Pre ľudské ucho je zvlášť obtiažny zvuk o vysokých frekvenciách, ktorý je typicky viac výrazný v prípade laminátových podláh (kročajový efekt). Podlahová izolácia o vysokých parametroch akustického zlepšenie účinne tlmí zvuky, ktoré môžu byť počuteľné v miestnosti, v ktorej sa tvoria, napr. Kroky.

Paroizolační zábrana: Podlaha je zvlášť vystavená pôsobeniu vlhkosti v prípadoch nedávnej aplikácie nivelizačné hmoty alebo umiestnenie v pivnici. Aby sme zabránili zničeniu, podlahu musíme účinne odizolovať od podložia, a to pomocou zodpovedajúcej podlahové izolácie, ktorá nepohlcuje vlhkosť.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky