Laminátová podlaha z rady Egger King-Size 32 Aqua + vhodná do vlhkých priestorov. Táto rada podláh je vhodná aj do stredne záťažových komerčných priestorov. Ponúka podlahy so zrazenými hranami na všetkých stranách (V4 + 1), okrem krátkych a dlhých strán tiež v strede panelu, zdôrazňuje tak klasickú optiku dlaždice na dekoru. Podlaha je opatrená patentovaným zámkovým spojom UNI fit !. Podlahy AQUA+ sú vhodné do vlhka.

Parametre

Parameter Popis
Typ Laminátová
Prevedenie Plávajúca
Rad King Size
Záťaž 32
Vzor Dlažba
Fáza V4
Dekór Cement
Tón Tmavý
Rozmery 8 x 327 x 1291 mm
Balenie m2 2,532
Korková podložka Nie
Odolnosť AC 4
Hrúbka 8
Podlahové vykurovanie Áno
Spoj Zámkový
Certifikacia PEFC
Nosná doska HDF
Úprava Ceramic - ST67
Kúpeľňa Áno

Priložené súbory

Unifit.pdf (933 kB)

Cremento čierna F809 Egger King Size 32 V4 Aqua +

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru


 

AQUA+ Laminátové podlahy EGGER aqua+ sú z dôvodu svojej zníženej schopnosti napučiavania výrazne odolnejšie proti účinkom vody a otvárajú tak nové oblasti použitia. Tieto podlahy sú 5-násobne odolnejšie proti vlhkosti, než klasické laminátové podlahy. V prípade súkromného používania tu platí celoživotná záruka. Vďaka špeciálne vyvinutej nosnej doske HDF zaručujeme vyššiu bezpečnosť užívania v rámci celej doby používania.

 

UNI fit! - Nový zámkový systém umožňuje rýchle, komfortné a flexibilné pokladanie podlahovej dosky k doske. Súčasná pokládka a vyrovnanie prvých dvoch radov sa stálym striedaním. Je možná súčasná pokládka viac radov vďaka striedavej práci niekoľkých ukladače. Demontáž je bez problému možná rad po rade.

 

V-spára - je okrem krátkych a dlhých strán tiež v strede panelu, zdôrazňuje tak klasickú optiku dlaždice na dekoru.

 

 

 

 

 

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky