Nástenný 3D lichobežníkový prvok Orac W101 Trapezium môžete použiť samostatne alebo ho skombinovať s W100 Rombus a vytvoriť tak elegantné vzory alebo hravé interpretácie s použitím jasných akcentných farieb. Trapézium vyzerá fantasticky, keď je dokončené s rôznymi farbami, čo vám umožní vytvoriť prispôsobený a jedinečný vzhľad, ktorý dokonale doplní váš dekor. Vďaka svojmu klasickému geometrickému dizajnu a schopnosti vytvárať nekonečné vzory a veľkosti je Trapezium fantastickou voľbou pre každého, kto chce do svojho interiéru pridať nádych modernosti a sofistikovanosti. Kombináciou dvoch lichobežníkov Trapezium môžete vytvoriť dve obrysové hrany dlhé 345 mm. Oba lichobežníky sa spoja v atraktívnom geometrickom tvare diamantu, ktorý je rozdelený na dva, pričom povrchy oboch strán smerujú v opačných smeroch. Plocha jedného lichobežníka je 0,039 m².

Parametre

Parameter Popis
Štýl Moderný 3D
Prevedenie Nástenné
Materiál Polyuretán
Pretierateľná Áno
Výška mm 150
Šírka mm 345
Hrúbka mm 7 - 30
Farba Biela
Typ Obklad
Hustota kg/m³ 215
Vodeodolnosť Áno
Tvrdosť > 30 shore D
Použitie Exterier, Interier
Plocha 1 panela m² 0,039 m2
Povrchová úprava Základný náter
Trieda požiarnej ochrany E. Možno dodať v triede B-s2
Absorbcia vody < 0,1 % po 24 hodinách

Priložené súbory

Purotouch.pdf (411 kB)
Stiahnite si materiálový list

Nastenne_obklady.pdf (2,33 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Nástenný 3D obklad Orac W101 Trapezium

Katalógové číslo:
W101
Hmotnosť:
0.185 kg
Objem:
1.55 l
Výrobca:
ORAC
Cena s DPH:
21,80 €
Dostupnosť:
14 dní
ks

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

 

Orac Decor je luxusná značka interiérových dekorácií, ktorá do všetkých svojich produktov prináša inovácie, kreativitu, eleganciu a špičkovú kvalitu. ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobreží Belgicka, je výrobca vysoko kvalitných ozdobných ornamentov od roku 1970 a rýchlo rozvinula do najinovatívnejšieho výrobcu ozdobných ornamentov na svete. Stropné a podlahové lišty, obklady Orac Decor FLEX sa vyrábajú z vysoko kvalitného polyuretánu Purotouch.

Orac Decor dôsledne znižuje ekologickú stopu av roku 2021 sa stal CO2 neutrálny. 70% obalov výrobkov tvorí recyklovaný materiál. Vo výrobkoch Orac sa používa 12% recyklovaných alebo biologických surovín. Všetky profily a lepidlá Orac sú VOC A+ certifikované a teda 100% bez toxínov. Sú tiež v súlade s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorácie Orac neobsahujú azbest, kyanid a formaldehyd.

Nástenný obklad Orac je vyrobený z vysoko kvalitného polyuretánu Orac Purotouch, ktorý je vhodný pre inštaláciu v interiéri, vlhkých miestnostiach aj v exteriéri. Prednosťou polyuretánu sú presné detaily, tvarová a rozmerová stálosť, vysoká odolnosť voči vlhkosti, akusticky neutrálny, brúsiteľný povrch a malá hmotnosť. Ďalej odolnosť proti rozštiepeniu, časom sa nezmení. Materiál s prvým základným náterom bielou farbou na zvýšenie adhézie budúcej farby. Odporúčame si na konečný náter vybrať akúkoľvek vodou riediteľnú farbu a stropnú lištu podľa vášho vkusu natrieť. UV stabilná bude lišta po prevedení konečného náteru.

 

Kalkulátor spotreby lepidiel Orac

 

Obklad sa lepí k stene alebo stropu lepidlom DecoFix Power. Povrch musí byť čistý, suchý a bez prachu. Odstráňte všetky farby a tapety zo stien. Na vnútorné použitie a porézne povrchy (nie pre vlhké priestory alebo exteriér). Na škáry, praskliny a dokončenie použite tmel Deco Filler FL300.

Spotreba lepididiel Orac:

  • FDP500 LEN NA LIŠTY - 310 ml | 7 > 8 metrov lišty
  • FDP700 INTERIÉR, EXTERIÉR A VLHKO - 290 ml | 7 > 8 metrov lišty
  • FL300 INTERIÉR - 310 ml = 7 metrov lišty

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky