Nástenný 3D panel Orac W103 Cubi, ktorý ponúka nekonečné možnosti designu pre vaše interiéry. Tento všestranný panel je možné použiť samostatne na vytvorenie ľubovoľnej veľkosti, ktorú si prajete, alebo ho skombinovať s W102 Cubi, aby ste dodali hĺbku a textúru akejkoľvek hladkej stene. Môžete sa hrať s rôznymi tvarmi a používať zábavné farebné akcenty na vytvorenie personalizovaného vzhľadu. Prípadne to môžete ponechať jednoducho a rozhodnúť sa pre obyčajný biely povrch, aby ste dosiahli ostrý trojrozmerný design. Celkovo je W103 Cubi fantastickou voľbou pre každého, kto chce svojmu interiéru dodať nádych modernosti a sofistikovanosti. Jeho zložitý dizajn a všestranná povaha z neho robia vynikajúcu voľbu na vytvorenie personalizovaného a štýlového priestoru, v ktorom budete radi tráviť čas. Plocha jedného panela je 0,11 m².

Parametre

Parameter Popis
Štýl Moderný 3D
Prevedenie Nástenné
Materiál Polyuretán
Pretierateľná Áno
Výška mm 333
Šírka mm 333
Hrúbka mm 25
Farba Biela
Typ Obklad
Hustota kg/m³ 215
Vodeodolnosť Áno
Tvrdosť > 30 shore D
Použitie Exterier, Interier
Plocha 1 panela m² 0,11 m2
Povrchová úprava Základný náter
Trieda požiarnej ochrany E. Možno dodať v triede B-s2
Absorbcia vody < 0,1 % po 24 hodinách

Priložené súbory

Purotouch.pdf (411 kB)
Stiahnite si materiálový list

Nastenne_obklady.pdf (2,33 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Nástenný 3D obklad Orac W103 Cubi

Katalógové číslo:
W103
Hmotnosť:
0.268 kg
Objem:
2.77 l
Výrobca:
ORAC
Cena s DPH:
29,70 €
Dostupnosť:
14 dní
ks

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

 

Orac Decor je luxusná značka interiérových dekorácií, ktorá do všetkých svojich produktov prináša inovácie, kreativitu, eleganciu a špičkovú kvalitu. ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobreží Belgicka, je výrobca vysoko kvalitných ozdobných ornamentov od roku 1970 a rýchlo rozvinula do najinovatívnejšieho výrobcu ozdobných ornamentov na svete. Stropné a podlahové lišty, obklady Orac Decor FLEX sa vyrábajú z vysoko kvalitného polyuretánu Purotouch.

Orac Decor dôsledne znižuje ekologickú stopu av roku 2021 sa stal CO2 neutrálny. 70% obalov výrobkov tvorí recyklovaný materiál. Vo výrobkoch Orac sa používa 12% recyklovaných alebo biologických surovín. Všetky profily a lepidlá Orac sú VOC A+ certifikované a teda 100% bez toxínov. Sú tiež v súlade s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorácie Orac neobsahujú azbest, kyanid a formaldehyd.

Nástenný obklad Orac je vyrobený z vysoko kvalitného polyuretánu Orac Purotouch, ktorý je vhodný pre inštaláciu v interiéri, vlhkých miestnostiach aj v exteriéri. Prednosťou polyuretánu sú presné detaily, tvarová a rozmerová stálosť, vysoká odolnosť voči vlhkosti, akusticky neutrálny, brúsiteľný povrch a malá hmotnosť. Ďalej odolnosť proti rozštiepeniu, časom sa nezmení. Materiál s prvým základným náterom bielou farbou na zvýšenie adhézie budúcej farby. Odporúčame si na konečný náter vybrať akúkoľvek vodou riediteľnú farbu a stropnú lištu podľa vášho vkusu natrieť. UV stabilná bude lišta po prevedení konečného náteru.

 

Kalkulátor spotreby lepidiel Orac

 

Obklad sa lepí k stene alebo stropu lepidlom DecoFix Power. Povrch musí byť čistý, suchý a bez prachu. Odstráňte všetky farby a tapety zo stien. Na vnútorné použitie a porézne povrchy (nie pre vlhké priestory alebo exteriér). Na škáry, praskliny a dokončenie použite tmel Deco Filler FL300.

Spotreba lepididiel Orac:

  • FDP500 LEN NA LIŠTY - 310 ml | 7 > 8 metrov lišty
  • FDP700 INTERIÉR, EXTERIÉR A VLHKO - 290 ml | 7 > 8 metrov lišty
  • FL300 INTERIÉR - 310 ml = 7 metrov lišty

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky