Nástenný panel Orac Decor W117 Slope je fantastickou voľbou v našej kolekcii 3D obkladov stien. Úžasný štvorec s rozmermi 1×1 meter! Je skvelým riešením pre 1 meter vysoké obloženie steny, jednoduché čelo vašej postele alebo dokonca na hlavnú stenu. Jedinečný tvar, formát a povrchový design vytvára fascinujúci textúrovaný dizajn steny. Pridanie svetla a tieňa do vášho návrhu, vytvorenie hĺbky a textúry, ktoré skutočne vytvoria rys každej steny. Zábavný, ale pevný štvorcový stavebný blok pre váš interiér. Pohrajte sa s farbami a pridajte akcenty ako konečný dotyk. Tento design nástenného panelu má nekonečné možnosti designu. Návrhár Orio Tonini. Plocha jedného panela je 1 m².

Parametre

Parameter Popis
Štýl Moderný nelineárny
Prevedenie Nástenné
Materiál Polyuretán
Pretierateľná Áno
Výška mm 1000
Šírka mm 1000
Hrúbka mm 23
Farba Biela
Typ Obklad
Hustota kg/m³ 215
Vodeodolnosť Áno
Tvrdosť > 30 shore D
Použitie Exterier, Interier
Plocha 1 panela m² 1 m²
Povrchová úprava Základný náter
Trieda požiarnej ochrany E. Možno dodať v triede B-s2
Absorbcia vody < 0,1 % po 24 hodinách
Akustické Áno

Priložené súbory

Purotouch.pdf (411 kB)
Stiahnite si materiálový list

Obklady_nelinearni.pdf (8,13 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Nástenný 3D obklad Orac W117 Slope

Katalógové číslo:
W117
Hmotnosť:
1.22 kg
Objem:
0.23 l
Výrobca:
ORAC
Cena s DPH:
94,00 €
Dostupnosť:
14 dní
ks

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

 

Orac Decor je luxusná značka interiérových dekorácií, ktorá do všetkých svojich produktov prináša inovácie, kreativitu, eleganciu a špičkovú kvalitu. ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobreží Belgicka, je výrobca vysoko kvalitných ozdobných ornamentov od roku 1970 a rýchlo rozvinula do najinovatívnejšieho výrobcu ozdobných ornamentov na svete. Stropné a podlahové lišty, obklady Orac Decor sa vyrábajú z vysoko kvalitných polymérov Purotouch - vysoko kvalitný polyuretán vysokej hustoty, Duropolymér - extrudovaný nárazuvzdorný polymér a kombinujú odolnosť, spracovateľnosť a kvalitu syntetických materiálov.

Orac Decor dôsledne znižuje ekologickú stopu av roku 2021 sa stal CO2 neutrálny. 70% obalov výrobkov tvorí recyklovaný materiál. Vo výrobkoch Orac sa používa 12% recyklovaných alebo biologických surovín. Všetky profily a lepidlá Orac sú VOC A+ certifikované a teda 100% bez toxínov. Sú tiež v súlade s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorácie Orac neobsahujú azbest, kyanid a formaldehyd.

Nástenný obklad Orac je vyrobený z vysoko kvalitného polyuretánu Orac Purotouch, ktorý je vhodný pre inštaláciu v interiéri, vlhkých miestnostiach aj v exteriéri. Prednosťou polyuretánu sú presné detaily, tvarová a rozmerová stálosť, vysoká odolnosť voči vlhkosti, akusticky neutrálny, brúsiteľný povrch a malá hmotnosť. Ďalej odolnosť proti rozštiepeniu, časom sa nezmení. Materiál s prvým základným náterom bielou farbou na zvýšenie adhézie budúcej farby. Odporúčame si na konečný náter vybrať akúkoľvek vodou riediteľnú farbu a stropnú lištu podľa vášho vkusu natrieť. UV stabilná bude lišta po prevedení konečného náteru.

 

Kalkulátor spotreby lepidiel Orac

 

 

Obklad sa lepí k stene alebo stropu lepidlom Orac DecoFix Power. Povrch musí byť čistý, suchý a bez prachu. Odstráňte všetky farby a tapety zo stien. Na vnútorné použitie a porézne povrchy (nie pre vlhké priestory alebo exteriér). Pre vlhké priestory a exteriér použite lepidlo Orac DecoFix Power. Na škáry, praskliny a dokončenie použite tmel FL300 Deco Filler.

Spotreba lepididiel Orac:

  • FDP500 LEN NA LIŠTY - 310 ml | 7 > 8 metrov lišty
  • FDP700 Power EXTERIÉR A VLHKO - 290 ml | 7 > 8 metrov lišty
  • FL300 Deco Filler INTERIÉR - 310 ml = 7 metrov lišty

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky