Obkladový panel Orac Dcor D506 Shaker je hotový panel ideálne vhodný na renováciu dverí a stien, kde by veľké plochy boli tradične zdobené niekoľkými výplňami panelov, ktoré musia byť individuálne upravené na mieste. Tento malý štvorcový, hladký panel je možné prilepiť priamo na stenu a umiestniť medzi nástennú lištu a sokel, aby vytvoril klasický dizajn stenového obloženia. Obloženie stien obložením je obľúbené na zdobenie chodieb, pretože sú to obvykle dlhé, úzke oblasti, ktoré vyžadujú trochu detailov. Plocha jedného panela je 0,185 m².

Obklad je vyrobený z Duropolyméru, čo je extrudovaný syntetický polymér, ktorý spĺňa najvyššie štandardy z hľadiska odolnosti, nárazuvzdornosti, nízkej hmotnosti a vysokej tuhosti. Materiál je brositeľný a rozmerovo stabilný, ľahko pretierateľný a z výroby opatrený základným náterom a pripravený na finálnu povrchovú úpravu. Stačí jedna vrstva kvalitnej farby, pretože Duropolymér farbu neabsorbuje. Duropolymér možno použiť v exteriéri a vo vlhkom prostredí. Dá sa ľahko rezať bežnou pílou na drevo.

Parametre

Parameter Popis
Štýl Shaker
Prevedenie Nástenné
Materiál Duropolymer
Pretierateľná Áno
Šírka mm 430
Dĺžka mm 430
Hrúbka mm 17
Farba Biela
Typ Obklad
Hustota kg/m³ 220 > 420
Vodeodolnosť Áno
Tvrdosť 27
Použitie Exterier, Interier
Plocha 1 panela m² 0,185
Povrchová úprava Základný náter
Absorbcia vody < 0,1 % po 24 hodinách

Priložené súbory

Duropolymer.pdf (477 kB)
Stiahnite si materiálový list

Nastenne_obklady.pdf (2,33 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Stenový 3D obklad Orac D506

Katalógové číslo:
D506
Hmotnosť:
1.67 kg
Objem:
3.14 l
Výrobca:
ORAC
Cena s DPH:
73,90 €
Dostupnosť:
Skladom
MNOŽSTVO:
1 ks
ks

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

 

Orac Decor je luxusná značka interiérových dekorácií, ktorá do všetkých svojich produktov prináša inovácie, kreativitu, eleganciu a špičkovú kvalitu. ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobreží Belgicka, je výrobca vysoko kvalitných ozdobných ornamentov od roku 1970 a rýchlo rozvinula do najinovatívnejšieho výrobcu ozdobných ornamentov na svete. Stropné a podlahové lišty, obklady Orac Decor sa vyrábajú z vysoko kvalitných polymérov Purotouch - vysoko kvalitný polyuretán vysokej hustoty, Duropolymér - extrudovaný nárazuvzdorný polymér a kombinujú odolnosť, spracovateľnosť a kvalitu syntetických materiálov.

Orac Decor dôsledne znižuje ekologickú stopu av roku 2021 sa stal CO2 neutrálny. 70% obalov výrobkov tvorí recyklovaný materiál. Vo výrobkoch Orac sa používa 12% recyklovaných alebo biologických surovín. Všetky profily a lepidlá Orac sú VOC A+ certifikované a teda 100% bez toxínov. Sú tiež v súlade s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorácie Orac neobsahujú azbest, kyanid a formaldehyd.

 

Kalkulátor spotreby lepidiel Orac

 

 

Obklad sa lepí k stene lepidlom Orac DecoFix Power. Povrch musí byť čistý, suchý a bez prachu. Odstráňte všetky farby a tapety zo stien. Na vnútorné použitie a porézne povrchy (nie pre vlhké priestory alebo exteriér). Pre vlhké priestory a exteriér použite lepidlo Orac DecoFix Power 290 ml (FDP700). Na škáry, praskliny a dokončenie použite tmel FL300 Deco Filler.

Spotreba lepididiel Orac:

  • FDP700 Power EXTERIÉR A VLHKO - 290 ml | 7 > 8 metrov lišty
  • FL300 Deco Filler INTERIÉR - 310 ml = 7 metrov lišty

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky